Η αγγελία εργασίας έχει λήξει

14/05/2020

Υπάλληλος Γραφείου

Γραμματειακή Υποστήριξη - Υπάλληλοι Γραφείου

Πόλη ΘΕΣΣΑΛΟΝΙΚΗ
Απασχόληση Πλήρης απασχόληση
Επίπεδο Σπουδών Τεχνολογικό Εκπαιδευτικό Ίδρυμα (ΤΕΙ)

Ταχέως αναπτυσσόμενη εταιρία στον τομέα των Ιατρικών αναλωσίμων, αναζητά άμεσα υποψήφιο/α για τη θέση του Υπαλλήλου Γραφείου με άψογη αντίληψη για την οργάνωση και υποστήριξη υψηλόβαθμων στελεχών της επιχείρησης.

Αρμοδιότητες:
  • Οργάνωση, αρχειοθέτηση και υπενθύμιση εκκρεμών εργασιών της διοικητικής ομάδας.
  • Παροχή γενικής υποστήριξης στα project της ανώτατης διοίκησης
  • Εποπτεία και διεξαγωγή εργασιών για την καθημερινή λειτουργία της επιχείρησης
  • Συντονισμός και παρακολούθηση διαδικασιών και εσωτερικών κανονισμών της επιχείρησης
Όλες οι αιτήσεις θεωρούνται απόλυτα εμπιστευτικές.

Απαραίτητα Προσόντα

  • Πτυχίο Α.Ε.Ι. / Τ.Ε.Ι.
  • Προϋπηρεσία 5 έτη σε αντίστοιχη θέση. (Σχετική επαγγελματική εμπειρία από αντίστοιχη θέση θα εκτιμηθεί ιδιαίτερα.)
  • Άριστος χειρισμός αγγλικής γλώσσας Επίπεδο Proficiency
  • Άριστη γνώση H/Y και MS Office
  • Εξαιρετικές ικανότητες επικοινωνίας.
  • Οργανωτικότητα
  • Συνέπεια και επαγγελματική συμπεριφορά
  • Πνεύμα ομαδικότητας και συνεργασίας
  • Ικανότητα εκτέλεσης πολλαπλών καθηκόντων ταυτόχρονα
  • Αποτελεσματική διαχείριση χρόνου

Παροχές

  • Πλήρης απασχόληση
  • Ανταγωνιστικό πακέτο αποδοχών αναλόγως των προσόντων
  • Άριστες συνθήκες εργασίας σε ένα ευχάριστο και ανθρώπινο περιβάλλον
  • Δυνατότητα εξέλιξης και σε άλλους τομείς σε μια δυναμική και συνεχώς αναπτυσσόμενη εταιρεία