Η αγγελία εργασίας έχει λήξει

25/9/2017

Σύμβουλοι Υπηρεσιών Ενέργειας & Τεχνολογίας

Πωλήσεις Λιανικής - Merchandising

Πόλη ΗΡΑΚΛΕΙΟ
Απασχόληση Πλήρης απασχόληση
Επίπεδο Σπουδών Τεχνολογικό Εκπαιδευτικό Ίδρυμα (ΤΕΙ)

Η  ΚΕΝ, μια από τις νέες και μεγαλύτερες εξελισσόμενες εταιρείες στο τομέα της παροχής ηλεκτρικού ρεύματος και υπηρεσιών τεχνολογίας, αναπτύσσει πρώτη το δίκτυό της σε όλη την Ελλάδα και αναζητά Συμβούλους Υπηρεσιών Ενέργειας για τη στελέχωση των καταστημάτων της στην ευρύτερη περιοχή του Νομού Ηρακλείου Κρήτης.

Αρμοδιότητες:
• Παροχή προσωποποιημένης εξυπηρέτησης και υποστήριξης των  πελατών της ΚΕΝ βασισμένη στις αξίες εξυπηρέτησης της ΚΕΝ
• Προώθηση και ανάπτυξη των πωλήσεων προϊόντων και υπηρεσιών με βάση τις βέλτιστες πρακτικές πωλήσεων
• Διατήρηση και ανάπτυξη πελατολογίου

Απαραίτητα Προσόντα

• Αναπτυγμένες επικοινωνιακές ικανότητες
• Πάθος για την εξυπηρέτηση του πελάτη
• Πτυχίο ΑΕΙ/ΤΕΙ σε τομέα Πωλήσεων/Marketing
• Προϋπηρεσία 1-2 έτη σε αντίστοιχη θέση
• Πολύ καλή γνώση χειρισμού H/Y, tablet
• Μεγάλη ευχέρεια στο χειρισμό διαφόρων συσκευών κινητής τηλεφωνίας
• Πιστοποιημένη γνώση Αγγλικών
• Ικανότητα και διάθεση επίλυσης προβλημάτων
• Εκπληρωμένες στρατιωτικές υποχρεώσεις
• Δυνατότητα εργασίας ωραρίου εμπορικών καταστημάτων

Παροχές

• Σταθερός μισθός
• Bonus βάσει απόδοσης και επίτευξης στόχων
• Μοντέρνο και ιδιαίτερα ευχάριστο περιβάλλον εργασίας
• Συνεχής εκπαίδευση (νέα προϊόντα, υπηρεσίες, προσωπική ανάπτυξη)
• Προοπτικές εξέλιξης