Η αγγελία εργασίας έχει λήξει

02/09/2021

Υπάλληλος Γενικών Καθηκόντων/Οδηγός

Γραμματειακή Υποστήριξη - Υπάλληλοι Γραφείου

Πόλη ΑΘΗΝΑ | ΑΘΗΝΑ - ΑΤΤΙΚΗ
Απασχόληση Πλήρης απασχόληση
Επίπεδο Σπουδών Ινστιτούτο Επαγγελματικής Κατάρτισης (ΙΕΚ)

Η lmw στα πλαίσια ανάπτυξης των δραστηριοτήτων της, αναζητά έναν πρόθυμο Υπάλληλο Γενικών Καθηκόντων/Οδηγό.

Αρμοδιότητες:

  • Εποπτεία χώρου (απάντηση εισερχομένων κλήσεων, έλεγχος προμηθειών γραφείου)
  • Σκανάρισμα, αρχειοθέτηση & αποστολή με courier συμβάσεων πελατών και όποιων εγγράφων απαιτείται
  • Υποστήριξη της καθημερινής εύρυθμης λειτουργίας του γραφείου
  • Διεκπεραίωση εξωτερικών εργασιών

Απαραίτητα Προσόντα

  • Προϋπηρεσία σε αντίστοιχη θέση
  • Πτυχίο ΑΕΙ/ΤΕΙ/ΙΕΚ
  • Άριστες επικοινωνιακές δεξιότητες και δυνατότητα διαχείρισης απαιτητικών καταστάσεων
  • Υπευθυνότητα, εχεμύθεια και προθυμία
  • Επαγγελματική εμφάνιση και στάση
  • Κάτοχος διπλώματος Β΄ Κατηγορίας
  • Απαραίτητες συστάσεις από προηγούμενο εργοδότη

Παροχές

Η εταιρεία προσφέρει ανταγωνιστικό μισθό και ένα ταχέως αναπτυσσόμενο εργασιακό περιβάλλον.