Η αγγελία εργασίας έχει λήξει

17/7/2017

Senior Graphic Designer

Design - Photo - Video - Audio - Arts

Πόλη ΑΘΗΝΑ - ΑΤΤΙΚΗ
Απασχόληση Πλήρης απασχόληση
Επίπεδο Σπουδών Ινστιτούτο Επαγγελματικής Κατάρτισης (ΙΕΚ)

H εταιρία υποδημάτων Bozikis αναζητεί Senior Graphic Designer με πάθος για τη μόδα, τα διαφημιστικά concept και το καλαίσθητο design.

Περιγραφή Θέσης:

·         Δημιουργία post σε Facebook και Instagram

·         Δημιουργία εικαστικών και Banner

·         Φωτογράφηση προϊόντων για χρήση στα social media

·         Web Design

Portfolio που αναδεικνύει τη δημιουργική δουλειά απαραίτητο.

Βιογραφικά απαραίτητα με φωτογραφία.

Βιογραφικά που δεν πληρούν τις παραπάνω προϋποθέσεις δεν θα γίνονται δεκτά.

Απαραίτητα Προσόντα

Απαραίτητες Γνώσεις:

·         Graphic/ Product/ Fashion Design

·         Φωτογραφίας

·         Photoshop, Illustrator, Indesign, Adobe

·         Αγγλικών

Προαιρετικές Γνώσεις:

·         Animation & Interactive Media

Προϋπηρεσία σε ανάλογη θέση θα συνεκτιμηθεί.

Παροχές

Εργασία πλήρους απασχόλησης και ασφάλισης.