Η αγγελία εργασίας έχει λήξει

26/08/2019

Bartender / Barista (ABB019)

Τουρισμός - Ξενοδοχεία

Πόλη ΧΑΛΚΙΔΙΚΗ
Απασχόληση Πλήρης απασχόληση
Επίπεδο Σπουδών Γενικό Λύκειο

Όμιλος ξενοδοχείων στη Σιθωνία Χαλκιδικής ζητά να προσλάβει για τα ξενοδοχεία της Bartender / Barista

Περιγραφή θέσης

• Προετοιμασία και προσφορά ποτών και ροφημάτων στους πελάτες, με άμεσο, αποτελεσματικό, φιλικό και επαγγελματικό τρόπο, σύμφωνα με τα πρότυπα της εταιρίας. Άλλες ευθύνες είναι, η διατήρηση ενός καθαρού χώρου εργασίας, η σωστή διαχείριση των λογαριασμών και η παρακολούθηση της απογραφής του μπαρ.

Απαραίτητα Προσόντα

• Ευχάριστη και άριστη επικοινωνιακή προσωπικότητα
• Ομαδικό πνεύμα, ικανότητα εργασίας κάτω από πίεση

• Προϋπηρεσία τουλάχιστον 2 ετών σε αντίστοιχη θέση σε ξενοδοχείο 5 *
• Άριστη γνώση της Αγγλικής γλώσσας
• Επιθυμητή η γνώση της Γερμανικής, Γαλλικής ή Ιταλικής γλώσσας
• Γνώση χειρισμού POS

Παροχές

• Ευχάριστο περιβάλλον εργασίας
• Διαμονή (για τα άτομα εκτός περιοχής)
• Ημερήσια γεύματα
• Υπηρεσία μεταφοράς στον χώρο εργασίας
• Δυνατότητες εξέλιξης