Η αγγελία εργασίας έχει λήξει

23/5/2022

Ηλεκτρολόγοι

Τεχνικοί ΕΠΑΛ / ΙΕΚ - Βοηθοί

Πόλη https://www.unison.gr/anoixtes-theseis/ilektrologo | ΑΘΗΝΑ - ΑΤΤΙΚΗ
Απασχόληση Πλήρης απασχόληση
Επίπεδο Σπουδών Τεχνικές Σχολές ΕΠΑΣ-ΕΠΑΛ

Η UNISON Human Resources AE, εταιρεία εύρεσης και διαχείρισης Ανθρωπίνου Δυναμικού, ζητά για λογαριασμό γνωστής βιομηχανίας καπνικών στον Ασπρόπυργο:

ΗΛΕΚΤΡΟΛΟΓΟΥΣ
Περιοχή: Ασπρόπυργος
(Κωδικός Θέσης:ΗΛ/ΠΑΠ-22)

Βασικές Αρμοδιότητες:

  • Έλεγχος, συντήρηση και αντιμετώπιση βλαβών ηλεκτρικών εγκαταστάσεων

Απαραίτητα Προσόντα

Προφίλ υποψηφίων:
  • Απόφοιτος ΤΕΕ ή ΙΕΚ ή Σχολής Μαθητείας ΟΑΕΔ ειδικότητος ηλεκτρικών εγκαταστάσεων
  • Κάτοχος Άδειας Τεχνίτη Ηλεκτρολόγου
  • Ανάλογη εμπειρία τουλάχιστον 3 ετών, σε εταιρεία συντήρησης Η/Μ εγκαταστάσεων
  • Βεβαίωση αναγγελίας βάσει του ΠΔ 108/2013
  • Γνώση επίλυσης βλαβών
  • Οργάνωση και σωστή διαχείριση προτεραιοτήτων
  • Ευελιξία σε βάρδιες
  • Επιθυμητή γνώση Αγγλικών
  • Επαγγελματική εμφάνιση και συμπεριφορά
  • Ομαδικό πνεύμα εργασίας

Παροχές

Προσφέρονται:
  • Άμεση πρόσληψη
  • Διαρκής εκπαίδευση
  • Άριστο περιβάλλον εργασίας
  • Προοπτικές εξέλιξης