Η αγγελία εργασίας έχει λήξει

06/06/2016

Συσκευαστές/ριες Παραγωγής (Άγιος Στέφανος) (κωδ. θέσης: S-722/61919)

Παραγωγή - Εργάτες - Τεχνίτες

Πόλη ΑΘΗΝΑ - ΑΤΤΙΚΗ
Απασχόληση Πλήρης απασχόληση
Επίπεδο Σπουδών Γενικό Λύκειο

Η Adecco HR είναι η μεγαλύτερη εταιρία παροχής υπηρεσιών ανθρώπινου δυναμικού παγκοσμίως και πιστοποιημένη στην Ελλάδα, σύμφωνα με το διεθνές πρότυπο ISO 9001:2008, στους τομείς εύρεσης και επιλογής προσωπικού και προσωρινής απασχόλησης. H Adecco, για λογαριασμό πελάτη της, γνωστής εταιρίας τροφίμων που εδρεύει στον Άγιο Στέφανο, αναζητά άτομα για τη στελέχωση των παρακάτω θέσεων:

Περιγραφή Θέσης

·      Συλλογή και συσκευασία των προϊόντων

·      Διασφάλιση ποιότητας και ασφάλειας των παραγόμενων προϊόντων

·      Διασφάλιση καθαριότητας του χώρου συσκευασίας

Απαραίτητα Προσόντα

Προφίλ Υποψηφίων

·      Απόφοιτοι Λυκείου/ΙΕΚ/ΤΕΙ

·      Απαραίτητη η κατοχή πιστοποιητικού υγιεινομικού ενδιαφέροντος

·      Απαραίτητη η κατοχή μεταφορικού μέσου

·      Βασική γνώση της αγγλικής γλώσσας

·      Επιθυμητά κάτοικοι Βορείων Προαστίων

·      Καλή παρουσία και διάθεση για εργασία

·      Δυνατότητα εργασίας σε βάρδιες

Παροχές

Παροχές Εταιρίας

·      Πλήρες πακέτο αποδοχών

·      Εξαιρετικό περιβάλλον εργασίας