Η αγγελία εργασίας έχει λήξει

07/04/2023

Aισθητικός - Υπάλληλος Γραμματειακής Υποστήριξης

Γραμματειακή Υποστήριξη - Υπάλληλοι Γραφείου

Πόλη ΚΕΝΤΡΟ ΑΘΗΝΑΣ | ΑΘΗΝΑ - ΑΤΤΙΚΗ
Απασχόληση Πλήρης απασχόληση
Επίπεδο Σπουδών Ινστιτούτο Επαγγελματικής Κατάρτισης (ΙΕΚ)

Η lmw αναζητά μια δυναμική Αισθητικό - Υπάλληλο Γραμματειακής Υποστήριξης, εκ μέρους Δερματολογικού Ιατρείου.

Αρμοδιότητες:

  • Προγραμματισμός ραντεβού τηλεφωνικά, εξυπηρέτηση πελατών και συνταγογράφηση
  • Τήρηση ενημερωμένων αρχείων πελατών (π.χ. στοιχεία επικοινωνίας και θεραπείες)
  • Παροχή εξατομικευμένων υπηρεσιών βάσει των απαιτήσεων κάθε πελάτη
  • Eπικουρική υποστήριξη στην εφαρμογή θεραπειών στον τομέα αισθητικής
  • Διασφάλιση αποστειρωμένου εξοπλισμού και εύρυθμης λειτουργίας του ιατρείου

Απαραίτητα Προσόντα

  • Πτυχίο ΙΕΚ αισθητικής
  • Άριστη γνώση Αγγλικής Γλώσσας και Η/Υ
  • Άριστες επικοινωνιακές δεξιότητες και ικανότητα ανάπτυξης διαπροσωπικών σχέσεων
  • Πελατοκεντρική προσέγγιση, ευγένεια και συνέπεια

Παροχές

Το ιατρείο προσφέρει ανταγωνιστικό πακέτο αποδοχών, ευχάριστο εργασιακό κλίμα και εκπαίδευση σε εξειδικευμένες θεραπείες.