Η αγγελία εργασίας έχει λήξει

29/09/2022

Υπάλληλος τμήματος e-commerce

Digital Marketing - Ecommerce - Design

Πόλη ΘΕΣΣΑΛΟΝΙΚΗ
Απασχόληση Πλήρης απασχόληση
Επίπεδο Σπουδών Ινστιτούτο Επαγγελματικής Κατάρτισης (ΙΕΚ)

Ζητείται υποψήφια για την διαχείριση του ηλεκτρονικού καταστήματος Εταιρείας Μόδας και Ρουχισμού στο Καλοχώρι.

Αρμοδιότητες:

  • Ενημέρωση ιστοσελίδας με πρόσθεση ή αφαίρεση προϊόντων
  • Εξυπηρέτηση πελατών τηλεφωνική και online
  • Διαχείριση social media και άλλων marketing καναλιών

Απαραίτητα Προσόντα

  • Εργασιακή εμπειρία τουλάχιστον 2 ετών ως Διαχειριστής e-shop
  • Γνώση και εξοικείωση με πλατφόρμα OpenCart
  • Γνώση SEO/SEM θεμάτων
  • Γνώση και διαχείριση Social Media (Facebook, Instagram, Pinterest κ.ά.)
  • Βασικές γνώσεις σε Photoshop, Corel, Indesign θα εκτιμηθούν
  • Καλή γνώση αγγλικών

Παροχές

  • Άριστες συνθήκες εργασίας σε ευχάριστο περιβάλλον
  • Πλήρες ωράριο, πενθήμερο, ασφάλιση ΙΚΑ
  • Ικανοποιητικό πακέτο αποδοχών αναλόγως προσόντων