Η αγγελία εργασίας έχει λήξει

22/03/2021

Τεχνικός Ιατρικών Εργαστηριακών Οργάνων

Υγεία

Πόλη Β. ΕΛΛΑΔΑ | ΘΕΣΣΑΛΟΝΙΚΗ
Απασχόληση Πλήρης απασχόληση
Επίπεδο Σπουδών Ινστιτούτο Επαγγελματικής Κατάρτισης (ΙΕΚ)

Ανώνυμη Εταιρεία Ιατρικών Εργαστηριακών Οργάνων με έδρα την Θεσσαλονίκη, ζητά Συνεργάτη για την στελέχωση του τμήματος Τεχνικής Υποστήριξης.

Αρμοδιότητες:

Ο Συνεργάτης θα αναλάβει την τεχνική υποστήριξη Βιοχημικών, Αιματολογικών, Ανοσολογικών Αναλυτών και λοιπών εργαστηριακών οργάνων.

Απαραίτητα Προσόντα

  • Πτυχίο Τεχνολόγου Ιατρικών Οργάνων ή σχετικής Κατεύθυνσης
  • Δίπλωμα οδήγησης Ι.Χ. με εμπειρία οδήγησης
  • Εκπληρωμένες στρατιωτικές υποχρεώσεις
  • Γνώση εφαρμογών MS Office
  • Γνώση Αγγλικής Γλώσσας τουλάχιστον επιπέδου lower
  • Δυνατότητα ταξιδιών
  • Γνώσεις στον έλεγχο και επισκευή ηλεκτρονικών πλακετών.
  • Εμπειρία σε ανάλογη θέση (επιθυμητή)

Παροχές

  • Αποδοχές αναλόγως προσόντων
  • Πρόσθετο πακέτο ασφάλισης ζωής και υγείας.
  • Πενθήμερη εργασία συνεχούς ωραρίου