Η αγγελία εργασίας έχει λήξει

20/12/2022

Εξωτερικός Πωλητής

Πωλήσεις Χονδρικής (B2B)

Πόλη ΚΕΝΤΡΟ ΑΘΗΝΑΣ | ΑΘΗΝΑ - ΑΤΤΙΚΗ
Απασχόληση Πλήρης απασχόληση
Επίπεδο Σπουδών Ινστιτούτο Επαγγελματικής Κατάρτισης (ΙΕΚ)

Ζητείται εξωτερικός πωλητής από Εισαγωγική- Εμπορική εταιρεία υφασμάτων στην Αθήνα.

Αρμοδιότητες

  • Παρακολούθηση και ανάπτυξη πελατολογίου
  • Ανάπτυξη νέων αγορών
  • Παρακολούθηση του ανταγωνισμού και των τάσεων της αγοράς
  • Ικανότητα τήρησης Χρονοδιαγραμμάτων και ανάληψης πρωτοβουλιών
  • Δυνατότητα σύνταξης προσφορών και συνεχές follow up

Απαραίτητα Προσόντα

 Οι κατάλληλοι υποψήφιοι θα πρέπει να έχουν:

  • Καλή γνώση της Αγγλικής Γλώσσας
  • Δυνατότητα Ταξιδιών απαραίτητη
  • Δίπλωμα Οδήγησης
  • Καλή Χρήση Η/Υ
  • Διάθεση για εργασία
  • Δυναμική προσωπικότητα με επικοινωνιακές δεξιότητες
  • Ομαδικό πνεύμα
  • Συνέπεια και επαγγελματισμό
  • Προϋπηρεσία  επιθυμητή στον χώρο των πωλήσεων

Παροχές

  • Μισθός
  • Ασφάλιση
  • Ποσοστά
  • Εταιρικό τηλέφωνο
  • Εταιρικό αυτοκίνητο για επαγγελαμτική χρήση