Η αγγελία εργασίας έχει λήξει

02/12/2022

Μηχανικός Συντήρησης

Τεχνικοί ΕΠΑΛ / ΙΕΚ - Βοηθοί

Πόλη ΟΙΝΟΦΥΤΑ

Η Excellence & Lean Management Consultants, αναζητά Μηχανικό Συντήρησης για λογαριασμό πελάτη της, μεγάλη εταιρία στον χώρο της βαφής υφασμάτων, στα Οινόφυτα Βοιωτίας.

Καθήκοντα Θέσης

  • Αποκατάσταση δυσλειτουργιών-βλαβών
  • Διενέργεια προληπτικών συντηρήσεων-βελτιώσεων
  • Συνεχείς βελτιώσεις στον υπάρχοντα εξοπλισμό
  • Διατήρηση και συμπλήρωση των αρχείων συντήρησης

Απαραίτητα Προσόντα

  • Απόφοιτος Τεχνικής σχολής
  • Προϋπηρεσία 4-5 έτη σε συντήρηση μηχανών και αποκατάστασης βλαβών
  • Εξοικείωση με τεχνικές ορολογίες και αρχεία συντήρησης

Επιθυμητά Προσόντα:

  • Ικανότητα διαχείρισης χρόνου και προθεσμιών
  • Πνεύμα συνεργασίας και ομαδικότητας

Παροχές

Η εταιρία προσφέρει:
  • Οργανωμένο περιβάλλον εργασίας και εκπαίδευσης
  • Ανταγωνιστικές αποδοχές
  • Ιδιωτική ασφάλιση
  • Ευκαιρίες επαγγελματικής εξέλιξης
  • Σύμβαση αορίστου χρόνου
  • Πρωινή εργασία
  • Μεταφορά με μέσο της εταιρίας από και προς το κέντρο της Αθήνας