Η αγγελία εργασίας έχει λήξει

06/05/2019

Τεχνικός στον τομέα κατασκευής & τοποθέτησης κουφωμάτων αλουμινίου

Παραγωγή - Εργάτες - Τεχνίτες

Πόλη Κύπρος
Απασχόληση Πλήρης απασχόληση
Επίπεδο Σπουδών Γενικό Λύκειο

Εταιρεία κατασκευής αλουμινίων στην Κύπρο, ζητά να προσλάβει έμπειρο Τεχνικό στον τομέα κατασκευής & τοποθέτησης κουφωμάτων αλουμινίου.

Καθήκοντα
  • Παραγωγή και κατασκευή κουφωμάτων
  • Κοπές
  • Εφαρμογές
  • Κατεργασία, μοντάρισμα, πέρασμα μηχανισμών
  • Εφαρμογές κουφωμάτων, εφαρμογή σιλικόνης
Θέση μόνιμης εργασίας πλήρους απασχόλησης.

Απαραίτητα Προσόντα

  • Απαραίτητη προηγούμενη εμπειρία σε αντίστοιχη θέση
  • Άδεια οδηγού
  • Λευκό ποινικό μητρώο
  • Καλή τεχνική αντίληψη
  • Επικοινωνιακές δεξιότητες
  • Ομαδικό πνεύμα εργασίας
Παρακαλούνται οι ενδιαφερόμενοι, εφόσον επιθυμούν να επικοινωνήσουν στο +(357) 22343408 για περαιτέρω πληροφορίες & αποστείλουν το Βιογραφικό τους Σημείωμα.

Παροχές

  • Μισθός αναλόγως προσόντων / ικανοτήτων
  • Συνδρομή της εταιρείας στην εύρεση κατοικίας