Η αγγελία εργασίας έχει λήξει

16/12/2022

Κλιβανέας - Απολυμαντής

Προσωπικό Ασφαλείας - Υπηρεσίες Καθαριότητας

Πόλη ΑΘΗΝΑ - ΑΤΤΙΚΗ
Απασχόληση Πλήρης απασχόληση
Επίπεδο Σπουδών Γενικό Λύκειο

Εταιρεία με εξειδίκευση στην παροχή υπηρεσιών σε νοσοκομειακές εγκαταστάσεις, αναζητά κλιβανείς - απολυμαντές για εργασία σε νοσοκομειακές εγκαταστάσεις στην Αθήνα.

Συνθήκες εργασίας:

Πλήρης 8ωρη απασχόληση, πέντε ημέρες την εβδομάδα σε βάρδιες.

Αρμοδιότητες:

Απασχόληση ως κλιβανέας - απολυμαντής στο τμήμα απολύμανσης του Νοσοκομείου.

Απαραίτητα Προσόντα

  • Πιστοποιητικού εμβολιασμού κατά του CoVid-19, καθώς πρόκειται για νοσοκομειακές εγκαταστάσεις
  • Γνώσεις / εμπειρία στη χρήση συσκευών απολύμανσης
  • Επιθυμητό Πιστοποιητικό αποφοίτησης από την σχολή κλιβανιστών – Απολυμαντών του
    Υπουργείου Υγείας της Γενικής Διεύθυνσης Δημόσιας Υγείας και ποιότητας Ζωής.

Παροχές

  • Φιλικό και δυναμικό περιβάλλον εργασίας, μέσα από το οποίο θα αναπτυχθούν οι δεξιότητες και οι ικανότητές σου
  • Ανταγωνιστικό πακέτο αποδοχών