Η αγγελία εργασίας έχει λήξει

26/8/2019

ΦΑΡΜΑΚΟΠΟΙΟΣ

Υγεία

Πόλη ΘΕΣΣΑΛΟΝΙΚΗ
Απασχόληση Πλήρης απασχόληση
Επίπεδο Σπουδών Ανώτατο Εκπαιδευτικό Ίδρυμα (ΑΕΙ)

Η ICAP Recruitment Solutions είναι μέρος της ICAP, του μεγαλύτερου Παρόχου Υπηρεσιών Ανθρώπινου Δυναμικού στην Ελλάδα. Εξειδικεύεται στην αξιολόγηση και επιλογή αποφοίτων και νέων στελεχών για Ελληνικές και πολυεθνικές επιχειρήσεις.

Για λογαριασμό γνωστής εταιρείας εμπορίας φαρμάκων στην ευρύτερη περιοχή της Θεσσαλονίκης, αναζητούμε Φαρμακοποιό.

Φαρμακοποιός (Ref.4738/PHA/RS/GR)

Αρμοδιότητες:

• Να συμβάλλει στην εύρυθμη λειτουργία της εταιρείας
• Να παρακολουθεί τα αποθέματα και τις ελλείψεις των φαρμάκων και να προβαίνει στις απαραίτητες παραγγελίες στους συνεργάτες
• Έλεγχος και διαχείριση ανακλήσεων και επιστροφή αποθεμάτων σε περίπτωση λήξης τους
• Διαπραγματεύσεις για τη βελτιστοποίηση των εμπορικών συμφωνιών της εταιρείας με τους συνεργάτες της (συμπεριλαμβανομένων και των προωθητικών ενεργειών) και για την επέκταση της παρουσίας της στην αγορά
• Εξυπηρέτηση πελατών

Απαραίτητα Προσόντα

Προφίλ Υποψηφίου:

• Πτυχίο Φαρμακευτικής Σχολής
• Γνώση της Αγγλικής γλώσσας
• Χρήση Η/Υ (MS Office)
• Προϋπηρεσία σε ανάλογες θέσεις εμπορικής λειτουργίας θα εκτιμηθεί ανάλογα
• Ευχάριστη και δυναμική προσωπικότητα
• Ανεπτυγμένες επικοινωνιακές, διαπραγματευτικές και οργανωτικές δεξιότητες
• Προσανατολισμός στο τελικό αποτέλεσμα

Παροχές

Η εταιρεία προσφέρει:

• Ανταγωνιστικό πακέτο αποδοχών
• Διαρκή εκπαίδευση

Σε όλες τις επαφές θα τηρηθεί απόλυτη εχεμύθεια.