Η αγγελία εργασίας έχει λήξει

21/09/2022

Χημικός – Τεχνολόγος Τροφίμων

Μηχανικοί ΑΕΙ / ΤΕΙ - Επιστήμες

Πόλη ΠΙΚΕΡΜΙ | ΑΘΗΝΑ - ΑΤΤΙΚΗ
Απασχόληση Πλήρης απασχόληση
Επίπεδο Σπουδών Τεχνολογικό Εκπαιδευτικό Ίδρυμα (ΤΕΙ)

H εταιρεία ICAP Employment Solutions, αναζητά για λογαριασμό της εταιρείας ΠΑΝ Ζαφειρόπουλος, έναν Χημικό – Τεχνολόγο Τροφίμων για τη βιομηχανική μονάδα παραγωγής της, με έδρα το Πικέρμι Αττικής.

Η εταιρεία
Η ΠΑΝ Ζαφειρόπουλος είναι ένας από τους κορυφαίους παραγωγούς ξιδιού και συναφών προϊόντων στην Ελλάδα κατέχοντας σημαντικό μερίδιο στην ελληνική αγορά.

Με ένα πλήρες και μεγάλο χαρτοφυλάκιο και ένα άριστα οργανωμένο δίκτυο πωλήσεων, τα προϊόντα της ΠΑΝ Ζαφειρόπουλος, έχουν παρουσία στις μεγαλύτερες αλυσίδες σούπερ μάρκετ στην Ελλάδα, καθώς και σε περισσότερες από 25 χώρες στο εξωτερικό.

Περιγραφή Θέσης
• Εφαρμογή και τήρηση ποιοτικού ελέγχου
• Διαχείριση συστημάτων ποιότητας
• Ανάπτυξη νέων προϊόντων

Απαραίτητα Προσόντα

• Απόφοιτος ΑΕΙ ή ΤΕΙ επιστημών τροφίμων/τεχνολογίας τροφίμων/χημικού ή αντίστοιχου κλάδου
• Μεταπτυχιακός Τίτλος θα θεωρηθεί επιπλέον προσόν
• Προϋπηρεσία τουλάχιστον 3 ετών στον κλάδο των τροφίμων
• Γνώση λειτουργίας συστημάτων διαχείρισης ασφάλειας τροφίμων
• Εξοικείωση με το πρότυπο τροφίμων IFS
• Πολύ καλή γνώση Αγγλικών και Η/Υ

Παροχές

• Άριστο εργασιακό περιβάλλον
• Ανταγωνιστικές αποδοχές

Στείλε μας την αίτησή σου, τώρα!
Περισσότερες θέσεις εργασίας μπορείς να βρεις στο icapjobs.gr και στο Facebook 👍
Εάν ενδιαφέρεσαι για τη θέση, στείλε μας το βιογραφικό σου εύκολα και γρήγορα!
Για όλες τις αιτήσεις θα τηρηθεί απόλυτη εμπιστευτικότητα.