Η αγγελία εργασίας έχει λήξει

23/5/2023

Πωλητής μεγάλων έργων (Field Sales Representative)

Πωλήσεις Λιανικής - Merchandising

Πόλη ΚΑΛΑΜΑΤΑ
Απασχόληση Πλήρης απασχόληση
Επίπεδο Σπουδών Γενικό Λύκειο

Η εταιρεία Porcelana η μεγαλύτερη εμπορική εταιρία που δραστηριοποιείται στην Ελλάδα στον κλάδο των πλακιδίων, ειδών υγιεινής και επίπλων κουζίνας με οργανωμένο δίκτυο 27 καταστημάτων λιανικής πώλησης, αναζητά να προσλάβει Εξωτερικό Πωλητή για το κατάστημα στην Καλαμάτα.

Καθήκοντα:

  • Εφαρμογή εμπορικής πολιτικής της εταιρείας
  • Διαχείριση και διατήρηση του υφισταμένου πελατολογίου της εταιρείας
  • Χαρτογράφηση της αγοράς και ανάπτυξη νέου πελατολογίου
  • Τακτικές επισκέψεις, σύνταξη οικονομικών προσφορών, παραγγελιοληψία και εξυπηρέτηση των πελατών
  • Εκπαίδευση των πελατών στα προΪόντα της εταιρείας
  • Χτίσιμο μακροχρόνιων συνεργασιών
  • Παρακολούθηση του ανταγωνισμού και των τάσεων της αγοράς.

Απαραίτητα Προσόντα

Εάν διαθέτεις:

  • Εξωστρέφεια και επικοινωνία
  • Εμπειρία στον τομέα των πωλήσεων
  • Δυνατότητα ταξιδίων
  • Καλή γνώση Αγγλικών
  • Δίπλα οδήγησης Β'

Παροχές

  • Ανταγωνιστικό πακέτο αποδοχών βάσει προσόντων και προϋπηρεσίας
  • Bonus επίτευξης στόχων
  • Συνεχής εκπαίδευση και δυνατότητα εξέλιξης εντός του οργανισμού
  • Εταιρικό αυτοκίνητο,κινητό και κάλυψη λειτουργικών εξόδων.