Η αγγελία εργασίας έχει λήξει

8/6/2023

ΣΕΡΒΙΤΟΡΟΣ

Τουρισμός - Ξενοδοχεία

Πόλη ΕΡΕΤΡΙΑ | ΕΥΒΟΙΑ
Απασχόληση Πλήρης απασχόληση
Επίπεδο Σπουδών Γενικό Λύκειο

H MASTER PLUS HR για λογαριασμό πελάτη της, όμιλο με ξενοδοχειακές μονάδες σε όλη την Ελλάδα, αναζητά άμεσα άντρα ή γυναίκα στην Εύβοια, για τη θέση:

ΣΕΡΒΙΤΟΡΟΣ

Περιγραφή Θέσης:

• Επικοινωνία με τον σερβιτόρο για τον τρόπο οργάνωσης του χώρου εργασίας
• Φροντίδα για την καθαριότητα του πόστου και τη σωστή χρήση των υλικών και σκευών που χρησιμοποιεί
• Βοήθεια στο σερβίρισμα των ποτών & των πιάτων.

Απαραίτητα Προσόντα

• Προϋπηρεσία 1-2 έτη επιθυμητή
• Απαραίτητη γνώση αγγλικών
• Ευχάριστη και φιλική προσωπικότητα
• Απαραίτητα δικαιολογητικά για εργασία υγειονομικού χαρακτήρα (πιστοποιητικό υγείας).

Παροχές

• Διαμονή
• Διατροφή
• Ανταγωνιστικό πακέτο αμοιβών/Ασφάλιση
• Δυνατότητα εργασίας σε μεγάλο και αναγνωρισμένο ξενοδοχειακό όμιλο
• Οργανωμένο περιβάλλον εργασίας.

Μετά τη συλλογή και αξιολόγηση των βιογραφικών σημειωμάτων θα επικοινωνήσουμε με τους υποψηφίους που ανταποκρίνονται στις απαιτήσεις της θέσης προς στελέχωση για να οριστεί συνάντηση για συνέντευξη.

Όλες οι αιτήσεις θεωρούνται απόλυτα εμπιστευτικές.