Η αγγελία εργασίας έχει λήξει

11/11/2019

Lighting Designer

Design - Photo - Video - Audio - Arts

Πόλη ΠΑΙΑΝΙΑ | ΑΘΗΝΑ - ΑΤΤΙΚΗ
Απασχόληση Πλήρης απασχόληση
Επίπεδο Σπουδών Τεχνολογικό Εκπαιδευτικό Ίδρυμα (ΤΕΙ)

Η εταιρεία κατέχει ηγετική θέση στον κλάδο του ηλεκτρολογικού εξοπλισμού, του φωτισμού, των ειδών τεχνολογίας κτιρίων και λύσεων διαχείρισης ενέργειας. Το ολοένα και αυξανόμενο δίκτυο μας, περιλαμβάνει 64 καταστήματα σε Ελλάδα και Κύπρο και το ανθρώπινο δυναμικό μας, ξεπερνάει τους 930 εργαζόμενους.

Το άρτια καταρτισμένο προσωπικό, τα υψηλής ποιότητας προϊόντα, οι υπηρεσίες προστιθέμενης αξίας που προσφέρουμε προς τους πελάτες μας σε συνδυασμό με την ευέλικτη δομή οργάνωσης της εταιρείας, μας καθιστούν σημείο αναφοράς για τον κλάδο δραστηριότητάς μας.

Ποια είναι η ομάδα μας
Η ομάδα μας αποτελείται από νέους ανθρώπους με κέφι, όρεξη και πάθος. Το ήθος, ο επαγγελματισμός και η αποτελεσματικότητα, είναι από τα βασικά μας χαρακτηριστικά, που αναδεικνύονται μέσα από ένα άριστο εργασιακό περιβάλλον που προωθεί το ομαδικό πνεύμα και τον αμοιβαίο σεβασμό.

Kύριες αρμοδιότητες:

  • Ο/Η κάτοχος της θέσης θα έχει την ευθύνη σχεδιασμού, παρουσίασης και ολοκληρωμένων προτάσεων φωτισμού μεγάλων κτιριακών εγκαταστάσεων.

Απαραίτητα Προσόντα

Αν διαθέτετε:
  • Πτυχίο ΑΕΙ /ΤΕΙ (Φωτισμού, Αρχιτεκτονικής, Διακόσμησης)
  • Άριστη γνώση σχεδιαστικών προγραμμάτων φωτισμού (Dialux, Relux, AutoCAD)
  • Εξαιρετική γνώση αγγλικών και MS Office
  • Άριστη γνώση Microsoft Office
  • Ενθουσιασμό και πάθος για την άρτια εξυπηρέτηση των πελατών μας
  • Επικοινωνιακές δεξιότητες, ομαδικό πνεύμα συνεργασίας και επικέντρωση στους στόχους και τα αποτελέσματα
ΤΟΤΕ επικοινωνήστε μαζί μας για να δηλώσετε το ενδιαφέρον σας και να υποβάλετε το βιογραφικό σας!