Η αγγελία εργασίας έχει λήξει

25/1/2018

Αντιπρόσωπος πωλήσεων για Διεθνή Εταιρεία

Marketing - Διαφήμιση - Επικοινωνία

Πόλη ΑΘΗΝΑ - ΑΤΤΙΚΗ
Απασχόληση Πλήρης απασχόληση
Επίπεδο Σπουδών Γενικό Λύκειο

Εταιρεία συμβούλων στην Αθήνα η οποία δραστηριοποιείται στο χρηματιστηριακό τομέα, ζητεί να προσλάβει άμεσα άτομα για το τμήμα πωλήσεων.

Περιγραφή θέσης

  • επικοινωνία με τους υπάρχοντες πελάτες
  • μέσω τηλεφώνου
  • μέσω e mail
  • με συναντήσεις στο γραφείο μας
  • προσέλκυση νέων πελατών με αποδεδειγμένο μοντέλο marketing

Απαραίτητα Προσόντα

  • Δευτεροβάθμια εκπαίδευση
  • Καλές επικοινωνιακές δεξιότητες
  • Δεξιότητες στις διαπροσωπικές σχέσεις
  • Διαχείρηση χρόνου
  • Βασικές δεξιότητες πληροφορικής
  • Επικοινωνία - Δυνατότητα για ομαδική εργασία
  • Εμπειρία στις πωλήσεις προιόντων και υπηρεσιών ( πλεονέκτημα )

Παροχές

  • Παρέχεται σταθερός μισθός, με ασφάλιση, επιπλέον προμήθειες και bonus
  • Πενθήμερη οκτάωρη εργασία
  • Προοπτικές εξέλιξης