Η αγγελία εργασίας έχει λήξει

14/06/2023

Ηλεκτρολόγος εγκαταστάτης

Τεχνικοί ΕΠΑΛ / ΙΕΚ - Βοηθοί

Πόλη ΜΗΛΟΣ | ΜΗΛΟΣ

Περιγραφή

Η Ηλεκτροφωτιστική Μήλου αναζητεί νέους συνεργάτες!

Αν είσαι κοινωνικός σου αρέσουν οι διαπροσωπικές σχέσεις και έχεις προϋπηρεσία στις εσωτερικές ηλεκτρικές εγκαταστάσεις κτηρίων και αυτοματισμών τότε η Ηλεκτροφωτιστική Μήλου σε θέλει στην ομάδα της!

Ο ρόλος
Ο κάτοχος της θέσης θα πρέπει να είναι υπεύθυνος και να έχει τις γνώσεις για να φέρει εις πέρας την εργασία όπου θα του δοθεί

Κύρια καθήκοντα

  • Άνοιγμα αυλακώσεων
  • Τοποθέτηση κουτιών
  • Τοποθέτηση ηλεκτρικού πίνακα
  • Σύνδεση διακοπτών - πριζών
  • Τοποθέτηση καλωδίων
  • Τοποθέτηση φωτιστικών σωμάτων

Είδος εργασίας:

  • Πλήρης απασχόληση, μόνιμη

Αν τα παραπάνω σε ενδιαφέρουν τότε σε θέλουμε στην ομάδα μας!

Στείλε μας ένα πλήρες βιογραφικό σημείωμα ή επικοινώνησε στο 6947695732.

Απαραίτητα Προσόντα

  • Κάτοχος άδειας οδήγησης
  • Ομαδικό πνεύμα με επικοινωνιακή και οργανωτική ικανότητα
  • Προϋπηρεσία τουλάχιστον 5+ χρόνια σε αντίστοιχη θέση εργασίας