Η αγγελία εργασίας έχει λήξει

24/01/2023

Υπάλληλος αποθήκης – Τεχνικός έκθεσης (Σχηματάρι)

Logistics - Αποθήκη - Μεταφορές

Πόλη ΣΧΗΜΑΤΑΡΙ | ΧΑΛΚΙΔΑ
Απασχόληση Πλήρης απασχόληση
Επίπεδο Σπουδών Γενικό Λύκειο

Θέλετε να γίνετε μέλος σε μια από τις μεγαλύτερες και οικονομικά πιο υγιείς ελληνική εταιρεία;

Η RAVEΝNA SA ηγέτιδα στον χώρο των πλακιδίων και του οικιακού εξοπλισμού ζητά Υπάλληλο Αποθήκης – Τεχνικό έκθεσης, για τα κεντρικά της εταιρείας στο Σχηματάρι .

Καθήκοντα θέσης:

  •  Τοποθέτηση πλακιδίων στις βιτρίνες του εκθεσιακού χώρου

Τύπος απασχόλησης: πλήρης (5ημερο - 40 ώρες εβδομαδιαίως)

*Παρακαλούνται οι ενδιαφερόμενοι, όπως συμπεριλάβουν στο βιογραφικό τους πρόσφατη φωτογραφία.

Απαραίτητα Προσόντα

  •  Προϋπηρεσία σε αντίστοιχη θέση στην τοποθέτηση πλακιδίων
  •  Εκπληρωμένες στρατιωτικές υποχρεώσεις
  •  Οργάνωση και υπευθυνότητα

Παροχές

Η εταιρεία προσφέρει στους υποψήφιους υπάλληλους της:

  •  Εξαιρετικό περιβάλλον εργασίας
  •  Μηνιαίο μισθό
  •  Πλήρη ασφαλιστική κάλυψη