Η αγγελία εργασίας έχει λήξει

26/05/2021

Υπάλληλος λιανικής πώλησης σε κατάστημα ειδών υγιεινής

Πωλήσεις Λιανικής - Merchandising

Πόλη ΑΘΗΝΑ - ΑΤΤΙΚΗ
Απασχόληση Πλήρης απασχόληση
Επίπεδο Σπουδών Τεχνικές Σχολές ΕΠΑΣ-ΕΠΑΛ

Ζητείται Πωλητής λιανικής σε κατάστημα Ειδών Υγιεινής και πλακιδίων με έδρα την Αθήνα.

Θέση εργασίας πλήρους απασχόλησης (6ήμερη απασχόληση σε ωράριο καταστημάτων).

Περιγραφή θέσης - Αρμοδιότητες:

  • Εξυπηρέτηση πελατών
  • Ανάπτυξη και διαχείριση σχέσεων με υπάρχοντες πελάτες
  • Διαχείριση του λογαριασμού των πελατών
  • Διαχείριση τυχόν προβλημάτων
  • Παρακολούθηση της ομαλής ολοκλήρωσης των παραγγελιών
  • Παρακολούθηση υπολοίπων
  • 6ημερη απασχοληση ωραριο καταστηματων

Απαραίτητα Προσόντα

  • Τουλάχιστον 3 έτη προϋπηρεσίας σε πωλήσεις στον αντίστοιχο κλάδο
  • Άριστη ικανότητα επικοινωνίας
  • Ικανότητα διαπραγμάτευσης
  • Ικανότητα ανάληψης πρωτοβουλιών
  • Ομαδικό πνεύμα
  • κατανόηση αρχιτεκτονικών σχεδίων
  • Ικανότητα εργασίας υπό πίεση
  • Άριστη γνώση Ελληνικών, Αγγλικών, Ιταλικών  (γραπτά και προφορικά),
  • Χειρισμός προγραμμάτων MS Office (word/excel/power point)  και  ERP SOFTONE

Παροχές

  • Τεχνολογικός εξοπλισμός
  • Ευχάριστο και σύγχρονο περιβάλλον εργασίας
  • Ικανοποιητικό πακέτο αποδοχών
  • Ομαδικό πνεύμα συνεργασίας