Η αγγελία εργασίας έχει λήξει

6/10/2021

Υπάλληλος Τιμολόγησης

Λογιστήριο - Οικονομική Διεύθυνση

Πόλη ΚΕΝΤΡΙΚΗ ΛΑΧΑΝΑΓΟΡΑ - ΑΓ. Ι.ΡΕΝΤΗ | ΑΘΗΝΑ - ΑΤΤΙΚΗ
Απασχόληση Πλήρης απασχόληση
Επίπεδο Σπουδών Γενικό Λύκειο

Εταιρεία που δραστηριοποιείται στην εμπορία και διανομή φρέσκων φρούτων και λαχανικών ( οπωροκηπευτικά ) και έχει ως αντικείμενο την τροφοδοσία καταστημάτων εστίασης, ζητά την κάλυψη της θέσης Υπάλληλου Τιμολόγησης στην περιοχή τις Κεντρικής λαχαναγοράς Αθηνών (Αγ . Ι Ρέντης).

Θέση εργασίας πλήρους απασχόλησης (6ημέρη εργασία).

Ο ρόλος

Aποτελεσματική υποστήριξη στην τηλεφωνική εξυπηρέτηση πελατών , την παραγγελειοληψία και την τιμολόγηση εμπορευμάτων.

Περιγραφή θέσης:

  • Τιμολόγηση πελατών
  • Εξυπηρέτηση πελατών
  • Διαχείρηση και εκτέλεση παραγγελιών με την αντίστοιχη ομάδα παραγωγής
  • Έλεγχος διαθεσιμότητας προϊόντων
  • Συνεργάσια με το τμήμα παραγωγής

Απαραίτητα Προσόντα

  • Πολύ καλή γνώση Η/Υ (Microsoft Office, ERP προγράμματα)
  • Kαλή γνώση Αγγλικών
  • Προϋπηρεσία στην εξυπηρέτηση πελατών και ιδανικά στο ίδιο αντικείμενο
  • Ηλικίας ιδανικά έως 40 ετών
  • Ισχυρή επιθυμία για επαγγελματική ανάπτυξη
  • Άριστη ευχέρεια επικοινωνίας
  • Εργατικότητα
  • Φιλοδοξία καριέρας
  • Εκπληρωμένες στρατιωτικές υποχρεώσεις (για άνδρες υποψήφιους)
  • Προσανατολισμό στην επίτευξη αποτελεσμάτων και νοοτροπία για επιτυχία και διάκριση
  • Ικανότητα εργασίας κάτω από πίεση

Παροχές

Η εταιρεία προσφέρει:

  • Πακέτο αποδοχών αναλόγως προσόντων
  • Προοπτικές εξέλιξης και ανάπτυξης σε ένα άριστο περιβάλλον εργασίας
  • Πλήρη απασχόληση
  • Bonus μηνιαίο ανάλογα με την αποτελεσματικότητα των στόχων
  • Μηνιαίος μισθός
  • Σύμβαση αορίστου χρόνου
  • Προοπτικές επαγγελματικής εξέλιξης σε μια συνεχώς αναπτυσσόμενη εταιρία