Η αγγελία εργασίας έχει λήξει

18/10/2019

ΨΗΣΤΗΣ

Εστίαση

Πόλη ΠΕΥΚΑ ΘΕΣΣΑΛΟΝΙΚΗΣ | ΘΕΣΣΑΛΟΝΙΚΗ
Απασχόληση Πλήρης απασχόληση
Επίπεδο Σπουδών Γενικό Λύκειο

H MASTER PLUS hr, για λογαριασμό πελάτη της, ιχθυοπωλείο - ψητοπωλείο στα Πεύκα Θεσσαλονίκης,

 αναζητά 1 (ένα) άτομο για τη θέση:

ΨΗΣΤΗΣ

Περιγραφή Θέσης

  • Οργάνωση κουζίνας.
  • Κόψιμο και ψήσιμο ψαριών.

Μετά τη συλλογή και αξιολόγηση των βιογραφικών σημειωμάτων θα επικοινωνήσουμε με τους υποψηφίους που ανταποκρίνονται στις απαιτήσεις της θέσης προς στελέχωση για να οριστεί συνάντηση για συνέντευξη.

 Όλες οι αιτήσεις θεωρούνται απόλυτα εμπιστευτικές.

Απαραίτητα Προσόντα

  • Απαραίτητη προϋπηρεσία σε αντίστοιχη θέση.
  • Εμπειρία στο ψήσιμο ψαριών.
  • Γνώση και σεβασμός σε κανόνες υγιεινής και ασφάλειας.
  • Πιστοποιητικό υγείας σε ισχύ.
  • Επαγγελματική συμπεριφορά, ευχάριστη και ευγενική διάθεση.
  • Δυνατότητα εργασίας σε συνθήκες πίεσης.

Παροχές

  • Μισθός.
  • Ασφάλιση.
  • Άριστες συνθήκες εργασίας.