Η αγγελία εργασίας έχει λήξει

20/10/2020

Digital Marketing & Social Media Specialist

Marketing - Διαφήμιση - Επικοινωνία

Πόλη ΝΕΑ ΧΑΛΚΗΔΟΝΑ | ΘΕΣΣΑΛΟΝΙΚΗ
Απασχόληση Πλήρης απασχόληση
Επίπεδο Σπουδών Ινστιτούτο Επαγγελματικής Κατάρτισης (ΙΕΚ)

Η εταιρεία μας που δραστηριοποιείται στον κλάδο των χειροποίητων κοσμημάτων με έδρα στη Νέα Χαλκηδόνα Θεσσαλονίκης ζητά για θέση πλήρους απασχόλησης Digital Marketing & Social Media specialist.

Αρμοδιότητες
  • Σχεδιασμός καμπάνιας και προβολή του e-shop μας στα social media
  • Δημιουργία online διαφημίσεων
  • Ανάπτυξη και βελτιστοποίηση σελίδων στο internet

Απαραίτητα Προσόντα

  • Αποδεδειγμένη εμπειρία και εξοικείωση στα social media ως εργαλείων του digital marketing
  • Άριστη γνώση της Αγγλικής γλώσσα
  • Γνώση της Γερμανικής γλώσσας θα εκτιμηθεί ιδιαιτέρως
  • Γνώση χειρισμού Photoshop
  • Σχετικές σπουδές και εκπαίδευση θα εκτιμηθούν ιδιαίτερα, όπως και οι καλές επικοινωνιακές και αναλυτικές δεξιότητες
  • Καλός χειρισμός της ελληνικής γλώσσας.

Παροχές

  • Παρέχεται πακέτο αμοιβής και ασφάλισης αναλόγως των προσόντων