Η αγγελία εργασίας έχει λήξει

03/06/2023

Προϊστάμενος Συντήρησης

Τουρισμός - Ξενοδοχεία

Πόλη ΚΑΒΡΟΣ ΑΠΟΚΟΡΩΝΟΥ | ΧΑΝΙΑ
Απασχόληση Πλήρης απασχόληση
Επίπεδο Σπουδών Γενικό Λύκειο

Ο ξενοδοχειακός όμιλος Harpin Hotels SA, αναζητά Υπεύθυνο Συντήρησης / Maintenance Manager για τα ξενοδοχεία Georgioupolis Resort (5*) & Georgioupolis Suites (5*).

Απαραίτητα Προσόντα

Καθήκοντα:

  • Επιθεώρηση των ξενοδοχειακών εγκαταστάσεων για εντοπισμό και επίλυση θεμάτων.
  • Οργάνωση και επίβλεψη όλων των δραστηριοτήτων επισκευής και εγκατάστασης.
  • Ηλεκτρολογικός και υδραυλικός έλεγχος των κτιριακών εγκαταστάσεων.
  • Εφαρμογή και τήρηση των κανόνων υγιεινής και ασφάλειας.
  • Παρακολούθηση καταλόγου απογραφής εξοπλισμού και διεκπεραίωση παραγγελιών, όταν είναι απαραίτητο.
  • Διαχείριση σχέσεων με τους εξωτερικούς συνεργάτες και με τους παρόχους υπηρεσιών.
  • Κατανομή εργασίας και επίβλεψη προσωπικού συντήρησης.

Προφίλ Ιδανικού Υποψηφίου:

  • Προϋπηρεσία σε αντίστοιχη θέση.
  • Πλήρη γνώση των τεχνικών πλευρών της υδραυλικής, ξυλουργικής, ηλεκτρικών συστημάτων κτλ.
  • Γνώση των μηχανών και εξοπλισμού εγκαταστάσεων.
  • Πτυχίο επαγγελματικής σχολής ή πτυχίο πανεπιστημίου στη διοίκηση επιχειρήσεων ή διαχείριση εγκαταστάσεων θα είναι πλεονέκτημα.
  • Υπευθυνότητα - Συνέπεια.
  • Επικοινωνιακές δεξιότητες και ικανότητα στην διαχείριση ομάδας.
  • Οργανωτικές δεξιότητες και αποτελεσματική διαχείριση χρόνου.

Παροχές

  • Προοπτικές και ευκαιρίες επαγγελματικής εξέλιξης.
  • Πολύ ανταγωνιστικό πακέτο αποδοχών.
  • Πλήρης 12μηνη απασχόληση.
  • Άριστο περιβάλλον εργασίας.
  • Στους αιτούντες εκτός Κρήτης παρέχεται διαμονή και διατροφή.