ΠΟΛΕΙΣ ΘΕΣΣΑΛΟΝΙΚΗ ΑΘΗΝΑ ΧΑΛΚΙΔΙΚΗ ΚΕΡΚΥΡΑ ΡΕΘΥΜΝΟ ΜΥΚΟΝΟΣ ΘΑΣΟΣ ΚΩΣ ΣΑΝΤΟΡΙΝΗ ΗΡΑΚΛΕΙΟ ΡΟΔΟΣ ΒΟΛΟΣ ΧΑΝΙΑ ΑΓ. ΝΙΚΟΛΑΟΣ ΚΡΗΤΗΣ ΠΑΤΡΑ ΙΩΑΝΝΙΝΑ ΣΚΙΑΘΟΣ ΧΑΛΚΙΔΑ εμφάνιση περισσότερων εμφάνιση λιγότερων

Η Θέση εργασίας έχει καλυφθεί

Γραμματειακή Υποστήριξη (Με γνώσεις Λογιστικής) - Σίνδος

Κατηγορία: Γραμματειακή Υποστήριξη - Υπάλληλοι Γραφείου
Απασχόληση: Πλήρης
Πόλη: ΘΕΣΣΑΛΟΝΙΚΗ
Ελάχιστο Απαραίτητο Επίπεδο Σπουδών: Ινστιτούτο Επαγγελματικής Κατάρτισης (ΙΕΚ)

Εταιρία με χημικά προϊόντα στην Βιομηχανική Περιοχή Θεσσαλονίκης ( Σίνδος) ψάχνει άτομο για τη θέση Γραμματειακή Υποστήριξη (Με γνώσεις Λογιστικής).

Αρμοδιότητες

  • Γραμματειακή υποστήριξη
  • Παραγγελιοληψία
  • Τιμολόγηση

Ωράριο: 8:00 - 16:00

Απαραίτητα Προσόντα

  • Προϋπηρεσία σε αντίστοιχη θέση απαραίτητη
  • Βασικές γνώσεις Λογιστικής
  • Καλή γνώση της Αγγλικής Γλώσσας
  • Καλή γνώση χρήσης Η/Υ

Παροχές

  • Θέση πλήρους απασχόλησης