ΟΛΕΣ ΟΙ ΘΕΣΕΙΣ ΕΡΓΑΣΙΑΣ

Γραμματειακή Υποστήριξη (Με γνώσεις Λογιστικής) - Σίνδος

Κατηγορία: Γραμματειακή Υποστήριξη - Υπάλληλοι Γραφείου
Απασχόληση: Πλήρης
Πόλη: ΘΕΣΣΑΛΟΝΙΚΗ
Ελάχιστο Απαραίτητο Επίπεδο Σπουδών: Ινστιτούτο Επαγγελματικής Κατάρτισης (ΙΕΚ)

Εταιρία με χημικά προϊόντα στην Βιομηχανική Περιοχή Θεσσαλονίκης ( Σίνδος) ψάχνει άτομο για τη θέση Γραμματειακή Υποστήριξη (Με γνώσεις Λογιστικής).

Αρμοδιότητες

  • Γραμματειακή υποστήριξη
  • Παραγγελιοληψία
  • Τιμολόγηση

Ωράριο: 8:00 - 16:00

Απαραίτητα Προσόντα

  • Προϋπηρεσία σε αντίστοιχη θέση απαραίτητη
  • Βασικές γνώσεις Λογιστικής
  • Καλή γνώση της Αγγλικής Γλώσσας
  • Καλή γνώση χρήσης Η/Υ

Παροχές

  • Θέση πλήρους απασχόλησης

Αίτηση - Αποστολή Βιογραφικού

Σας ενδιαφέρει η θέση εργασίας;
Εγγραφείτε για να στείλετε το βιογραφικό σας στην εταιρεία.
ΕΓΓΡΑΦΗ

Σε περίπτωση που έχετε ήδη κάνει εγγραφή, κάντε κλικ εδώ για να συνδεθείτε.
Μόνο στο JobFind.gr λαμβάνετε ενημέρωση μόλις η εταιρεία διαβάσει το Βιογραφικό σας!