Η αγγελία εργασίας έχει λήξει

23/04/2021

Υπάλληλος τηλεφωνικού κέντρου στο e-shop μας!

Γραμματειακή Υποστήριξη - Υπάλληλοι Γραφείου

Πόλη ΣΤΑΥΡΟΥΠΟΛΗ | ΘΕΣΣΑΛΟΝΙΚΗ
Απασχόληση Πλήρης απασχόληση
Επίπεδο Σπουδών Γενικό Λύκειο

Ζητείται υπάλληλος για την στελέχωση του τηλεφωνικού κέντρου του ηλεκτρονικού καταστήματός μας στην Σταυρούπολη Θεσσαλονίκης.

Θέση εργασίας πλήρους απασχόλησης.

Αρμοδιότητες:
Εξυπηρέτηση πελατών δια τηλεφώνου
Παραγγελιοληψία
Διευθέτηση εκκρεμοτήτων
Διαχείριση εργασιών γραφείου.
**Θα προτιμηθούν υποψήφιες με ενεργή κάρτα ανεργίας από την Δυτική Θεσσαλονίκη εκτός και αν υπάρχει διαθέσιμο μεταφορικό μέσο.

Μας ενδιαφέρει άμεση έναρξη της συνεργασίας μας, επομένως θα αξιολογηθούν τα βιογραφικά των υποψηφίων, θα γίνουν συνεντεύξεις και θα γίνει η επιλογή μας άμεσα.

Απαραίτητα Προσόντα

Βασικές γνώσεις Η/Υ
Καλή γνώση της Αγγλικής Γλώσσας
Επικοινωνιακές δεξιότητες
Διάθεση για εργασία και ανέλιξη
Multitasking skills
Συνέπεια και Επαγγελματισμός
Ευγένεια και σεβασμός
Προϋπηρεσία σε eshop και γρήγορη δακτυλογράφηση

Θα εκτιμηθούν και επιπλέον γνώσεις όπως γραφιστικές γνώσεις ή γνώσεις διαχείρισης e-shop στην πλατφόρμα woocommerce.

Παροχές

Ευχάριστο και αρμονικό κλίμα εργασίας

Σεβασμός προς τους υπαλλήλους

Δυνατότητες επαγγελματικής εξέλιξης

Πενθήμερη 8ωρη εργασία

Δώρο Χριστουγέννων, Πάσχα, Επίδομα Αδείας, Πλήρη ένσημα.

Ο μηνιαίος μισθός θα αξιολογηθεί κατόπιν της αξιολόγησης των ικανοτήτων του ατόμου που θα επιλεχθεί.