Η αγγελία εργασίας έχει λήξει

14/9/2020

Σύμβουλοι διαχείρισης και ανάπτυξης πελατολογίου

Τηλεφωνικές Υπηρεσίες

Πόλη ΝΟΤΙΑ ΠΡΟΑΣΤΙΑ | ΑΘΗΝΑ - ΑΤΤΙΚΗ
Απασχόληση Πλήρης απασχόληση
Επίπεδο Σπουδών Γενικό Λύκειο

Αν είσαι επικοινωνιακός και σου αρέσει να προτείνεις λύσεις,
τότε αναμένουμε το βιογραφικό σου!

H ManpowerGroup, για λογαριασμό εταιρείας παροχής τηλεφωνικών υπηρεσιών, αναζητά Συμβούλους διαχείρισης και ανάπτυξης πελατολογίου.

Ώρες απασχόλησης: Δυνατότητα 8ωρης ή 6ωρης απασχόλησης
Ωράριο Εργασίας: 5ήμερη απασχόληση με δυνατότητα απασχόλησης σε βάρδιες
Τόπος Εργασίας: Νότια προάστια, εγκαταστάσεις πολύ κοντά σε σταθμό του μετρό

Αρμοδιότητες θέσης

  • Τηλεφωνικές επικοινωνίες με την υφιστάμενη πελατειακή βάση της εταιρείας
  • Ενημέρωση πελατών για νέες υπηρεσίες και προϊόντα
  • Διερεύνηση αναγκών και πρόταση λύσεων
  • Διατήρηση της ικανοποίησης των πελατών σε υψηλά επίπεδα

Απαραίτητα Προσόντα

Επιθυμητό προφίλ

  • Ισχυρές επικοινωνιακές και πωλησιακές δεξιότητες
  • Οργανωτικότητα και σωστή διαχείριση του χρόνου
  • Άριστη γνώση/χρήση Η/Υ
  • Πελατοκεντρική προσέγγιση
  • Εμπειρία σε θέση τηλεφωνικού κέντρου θα εκτιμηθεί ως επιπλέον προσόν

Παροχές

  • Σταθερός μηνιαίος μισθός & ασφάλιση
  • Ανταγωνιστικά & επιτεύξιμα μηνιαία Bonus
  • Συνεχής εκπαίδευση σε νέες τεχνολογίες, μέσα σε πολυεθνικό και οργανωμένο περιβάλλον
  • Νεανικός & ευχάριστος χώρος εργασίας
  • Προοπτικές εξέλιξης