Η αγγελία εργασίας έχει λήξει

28/2/2017

ΖΗΤΟΥΝΤΑΙ BARTENDER ΚΑΙ BARISTA

Εστίαση

Πόλη ΧΑΛΚΙΔΙΚΗ
Απασχόληση Πλήρης απασχόληση
Επίπεδο Σπουδών Γενικό Λύκειο

To MENTA taste and cocktails και το fiki beach bar, στο Πευκοχώρι Χαλκιδικής, ζητά να προσλάβει Bartender και Barista για την καλοκαιρινή περίοδο.

Κύρια καθήκοντα - αρμοδιότητες

  • Να Προετοιμάζει και προσφέρει όλα τα είδη των cocktail, ποτών και ροφημάτων σύμφωνα με τα πρότυπα της επιχείρησης, παρέχοντας φιλική εξυπηρέτηση.
  • Να Γνωρίζει άριστα την λίστα και τις συνταγές όλων των κοκτέιλ, των ετικετών των κρασιών και γενικά ολόκληρου του καταλόγου του καταστήματος
  • Να Προβαίνει σε καθημερινό ανεφοδιασμό του μπαρ και κρατάει ανά πάσα στιγμή την περιοχή εργασίας καθαρή και οργανωμένο

Απαραίτητα Προσόντα

  • Προϋπηρεσία
  • καλή γνώση Αγγλικής γλώσσας
  • Ικανότητα Άμεσης Προσέγγισης με τους Πελάτες
  • Βασικές γνώσεις υπολογιστών (Windows) και χειρισμού P.O.S. παραγγελιοληψίας
  • Ευχάριστη προσωπικότητα με πολύ καλές επικοινωνιακές  δεξιότητες
  • Επαγγελματική εμφάνιση και θετική διάθεση
  • Ομαδικότητα, προσαρμοστικότητα, ενεργητικότητα και ικανότητα να δουλεύει υπό πίεση
  • Γνώση Ρωσικής ή Σερβικής γλώσσας θα εκτιμηθει

Παροχές

  • Ικανοποιητικός μισθός και tips
  • Πλήρη απασχόληση
  • Διαμονή

  • Ευχάριστο εργασιακό περιβάλλον
  • Εκπαίδευση στο menu και τη λίστα cocktail της επιχείρησης απο ειδικούς
  • Δυνατότητες επαγγελματικής εξέλιξης.