Η αγγελία εργασίας έχει λήξει

7/2/2022

Υπεύθυνος/η Πωλήσεων

Πωλήσεις Χονδρικής (B2B)

Πόλη ΑΡΓΟΣ
Απασχόληση Πλήρης απασχόληση
Επίπεδο Σπουδών Ανώτατο Εκπαιδευτικό Ίδρυμα (ΑΕΙ)

Η  ομάδα μας μεγαλώνει και αναζητά  ΥΠΕΥΘΥΝΟΣ ΠΩΛΗΣΕΩΝ για τη στελέχωση του τμήματος των πωλήσεων στο μελισσοκομικό κατάστημα στο Άργος.

Περιγραφή θέσης:

  • Διαχείριση αιτημάτων πελατών και επικοινωνία με προμηθευτές
  • Ανάπτυξη πωλήσεων και προώθηση των προϊόντων της εταιρείας.
  • Διαχείριση υπάρχοντος πελατολογίου και ανεύρεση νέου
  • Διαρκής αναζήτηση & υλοποίηση νέων αναγκών της εταιρείας

Απαραίτητα Προσόντα

Απαιτήσεις θέσεις:

  • Δυναμική προσωπικότητα με επικοινωνιακές δεξιότητες
  • Υπευθυνότητα & οργάνωση
  • Άριστη γνώση Η/Υ και εφαρμογών Microsoft Office(Εxcell,Word)
  • Άριστη γνώση Αγγλικής γλώσσας
  • Η προϋπηρεσία σε ανάλογη θέση πωλήσεων θα ληφθεί σοβαρά υπ’ όψη

Παροχές

  • Πλήρη απασχόληση
  • Mισθός 1000€
  • Ευχάριστο εργασιακό περιβάλλον

Τηλ.επικοινωνίας(ώρες καταστημάτων):27510.20398