Είσοδος
Θέσεις εργασίας στην Ελλάδα

Η Θέση εργασίας έχει καλυφθεί

07/02/2022

Υπεύθυνος/η Πωλήσεων

Πωλήσεις Χονδρικής (B2B)

Πόλη ΑΡΓΟΣ
Απασχόληση Πλήρης απασχόληση
Επίπεδο Σπουδών Τεχνολογικό Εκπαιδευτικό Ίδρυμα (ΤΕΙ)

Ζητείται Πωλητής ή Πωλήτρια για τη στελέχωση του τμήματος των πωλήσεων σε μελισσοκομικό κατάστημα στο Άργος.

Περιγραφή θέσης:

  • Aνάπτυξη των πωλήσεων μέσω του e-shop και η προβολή των προϊόντων και της εταιρείας στα Κοινωνικά Δίκτυα, το Google κ.ά.
  • Καθημερινή ενασχόληση με τις ανάγκες των πελατών
  • Διαχείριση υπάρχοντος πελατολογίου και ανεύρεση νέου
  • Διαχείριση ηλεκτρονικού καταστήματος (παραγγελίες, πωλήσεις, ενημέρωση).
  • Ανάπτυξη ηλεκτρονικού καταστήματος (κείμενα - φωτογραφίες).

Απαραίτητα Προσόντα

Απαιτήσεις θέσεις:

  • Δυναμική προσωπικότητα με επικοινωνιακές δεξιότητες
  • Υπευθυνότητα & οργάνωση
  • Συνέπεια & εργατικότητα
  • Άριστη γνώση Η/Υ
  • Η προϋπηρεσία σε ανάλογη θέση πωλήσεων θα ληφθεί σοβαρά υπ’ όψη

Παροχές

  • Πλήρης 5ήμερη απασχόληση με μισθό 800€ εφόσον τηρούνται οι παραπάνω προϋποθέσεις