Η αγγελία εργασίας έχει λήξει

30/12/2019

Σύμβουλος Πωλήσεων Τηλεπικοινωνιών

Πωλήσεις Χονδρικής (B2B)

Πόλη ΘΕΣΣΑΛΟΝΙΚΗ
Απασχόληση Πλήρης απασχόληση
Επίπεδο Σπουδών Ινστιτούτο Επαγγελματικής Κατάρτισης (ΙΕΚ)

Είσαι έτοιμος να κάνεις το επόμενο βήμα στην καριέρα σου ως Σύμβουλος Πωλήσεων Τηλεπικοινωνιών σε μία δυναμική και ταχέως αναπτυσσόμενη εταιρεία;

Είσαι ένας δυναμικός επαγγελματίας με πάθος για την επίτευξη αποτελεσμάτων και άριστες δεξιότητες επικοινωνίας και διαπραγμάτευσης;

Αν η απάντηση είναι ναι, κάνε την online αίτησή σου ΤΩΡΑ!

Οι αρμοδιότητες του Συμβούλου Πωλήσεων Τηλεπικοινωνιών είναι:

  • Ανάπτυξη και εφαρμογή στρατηγικής πωλήσεων με στόχο στην ανάπτυξη πελατολογίου
  • Διερεύνηση των αναγκών των πελατών και ικανοποίησή τους
  • Μεγιστοποίηση των αποτελεσμάτων και ικανοποίηση των στόχων που θέτει η εταιρεία
  • Συνεχής παρακολούθηση της αγοράς και του ανταγωνισμού και εντοπισμός νέων ευκαιριών συνεργασίας
  • Αποτελεσματική διαχείριση των αιτημάτων των πελατών βάσει εμπορικής πολιτικής της εταιρείας
  • Παρακολούθηση δεικτών απόδοσης και σύνταξη αναφορών προόδου

Απαραίτητα Προσόντα

Ο κατάλληλος υποψήφιος για την θέση του Συμβούλου Πωλήσεων Τηλεπικοινωνιών θα πρέπει να διαθέτει:
  • Πτυχίο ΑΕΙ, ΤΕΙ ή ΙΕΚ
  • Ελάχιστη προϋπηρεσία 3 ετών σε αντίστοιχη θέση σε εταιρικές πωλήσεις στον κλάδο των υπηρεσιών
  • Προϋπηρεσία στον κλάδο των τηλεπικοινωνιών ή της ενέργειας
  • Καλή γνώση αγγλικών
  • Γνώσεις Η/Υ
  • Άριστες δεξιότητες επικοινωνίας, οργάνωσης και διαπραγμάτευσης
  • Εμπορική αντίληψη και ικανότητα δημιουργίας σχέσεων εμπιστοσύνης με τους πελάτες

Παροχές

Η εταιρεία προσφέρει τις παρακάτω παροχές στον Σύμβουλο Πωλήσεων Τηλεπικοινωνιών:
  • Ανταγωνιστικό Μισθό
  • Σύστημα Ανταμοιβής με Bonus
  • Εταιρικό Αυτοκίνητο, Κινητό τηλέφωνο, laptop και εξοδολόγιο
  • Άριστο περιβάλλον Εργασίας

Μην χάσεις την ευκαιρία για το επόμενο βήμα στην καριέρα σου ως Σύμβουλος Πωλήσεων Τηλεπικοινωνιών! Κάντε την online αίτησή σου τώρα! Για περισσότερες πληροφορίες και διευκρινίσεις μπορείς να καλείς καθημερινά στο +30 2310414731, ώρες 09:00-17:00 και να ζητήσεις την Elena Vasileiou.

Παρακαλούμε λάβετε υπόψη ότι για λόγους διαφάνειας και ισότιμης μεταχείρισης, θα αξιολογήσουμε μόνο τις αιτήσεις που υποβάλλονται μέσω του site μας. Μετά τη συλλογή και αξιολόγηση όλων των βιογραφικών σημειωμάτων θα επικοινωνούμε μόνο με τους υποψηφίους που ανταποκρίνονται στις απαιτήσεις της θέσης προς στελέχωση προκειμένου να οριστεί συνάντηση για συνέντευξη. Όλες οι αιτήσεις θεωρούνται απόλυτα εμπιστευτικές.