Η αγγελία εργασίας έχει λήξει

10/10/2019

Iατρικός Επισκέπτης

Υγεία

Πόλη ΑΘΗΝΑ - ΑΤΤΙΚΗ
Απασχόληση Πλήρης απασχόληση
Επίπεδο Σπουδών Τεχνολογικό Εκπαιδευτικό Ίδρυμα (ΤΕΙ)

Μεγάλη εταιρεία παροχής υπηρεσιών πρωτοβάθμιας υγείας ζητά να προσλάβει Ιατρικό Επισκέπτη για την πόλη της Αθήνας και τη γύρω περιοχή .

Περιγραφή Θέσης

  • Ο κάτοχος της θέσης επισκέπτεται κυρίως ιατρούς στην περιοχή της ευθύνης του και τους ενημερώνει για τα προϊόντα και τις υπηρεσίες που παρέχει η εταιρεία.
  • Διαχειρίζεται και διατηρεί τις υπάρχουσες συνεργασίες και δημιουργεί νέες.
  • Αναφέρεται στον Διευθυντή του τμήματος Marketing της εταιρείας και οφείλει να συνεργάζεται με τους υπόλοιπους συναδέλφους του τμήματος καθώς και με τα υπόλοιπα τμήματα της εταιρείας.

Απαραίτητα Προσόντα

  • Απόφοιτος ΑΕΙ – ΤΕΙ
  • Μεταπτυχιακό Δίπλωμα θα εκτιμηθεί
  • Καλή χρήση Internet – Microsoft Office – Υπολογιστών
  • Πολύ καλή επικοινωνία της Αγγλικής γλώσσας
  • Δίπλωμα αυτοκινήτου – μηχανής
  • Ικανότητα καθορισμού προτεραιοτήτων
  • Επικοινωνιακός χαρακτήρας

Παροχές

  • Ικανοποιητικός Μισθός
  • Κάλυψη εξόδων μετακίνησης
  • Εταιρικό τηλέφωνο
Το βιογραφικό θα πρέπει απαραίτητα να συνοδεύεται από φωτογραφία.