Η αγγελία εργασίας έχει λήξει

27/11/2019

Σύμβουλος Επιχειρήσεων Προγραμμάτων ΕΣΠΑ

Λογιστήριο - Οικονομική Διεύθυνση

Πόλη ΑΝΑΤΟΛΙΚΗ ΘΕΣΣΑΛΟΝΙΚΗ | ΘΕΣΣΑΛΟΝΙΚΗ
Απασχόληση Πλήρης απασχόληση
Επίπεδο Σπουδών Τεχνολογικό Εκπαιδευτικό Ίδρυμα (ΤΕΙ)

Ζητείται Σύμβουλος Επιχειρήσεων Προγραμμάτων ΕΣΠΑ σε συμβουλευτική εταιρεία στην Ανατολική Θεσσαλονίκη.

Θέση εργασίας πλήρους απασχόλησης.

Αρμοδιότητες:

  • Σύνταξη φακέλων για προγράμματα ΕΣΠΑ
  • Σύνταξη φακέλων για Αναπτυξιακό Νόμο,Περιφερειακά Προγράμματα, Leader
  • Σύνταξη επιχειρηματικών σχεδίων
  • Σύνταξη μελετών βιωσιμότητας - σκοπιμότητας
  • Budgeting, cash flow, reporting

Απαραίτητα Προσόντα

  • Πτυχίο ΑΕΙ-ΤΕΙ (ή αντίστοιχου ιδρύματος εξωτερικού) με κατεύθυνση Οικονομική ή Διοίκηση Επιχειρήσεων
  • Μεταπτυχιακές σπουδές επιθυμητές
  • Προϋπηρεσία τουλάχιστον 7 ετών σε ομοειδείς αρμοδιότητες
  • Άριστη γνώση Η/Υ
  • Άριστη γνώση Αγγλικών
  • Επιπλέον γνώση άλλης γλώσσας επιθυμητή (πχ Γερμανικά)
  • Κάτοχος ΙΧ
  • Άριστες επικοινωνιακές και οργανωτικές ικανότητες
  • Ομαδικό πνεύμα

Παροχές

  • Συνεχής εκπαίδευση μέσω σεμιναρίων
  • Μισθός ανταγωνιστικός
  • Δυναμικό περιβάλλον εργασίας