Η αγγελία εργασίας έχει λήξει

15/11/2021

Marketing Manager

Marketing - Διαφήμιση - Επικοινωνία

Πόλη ΚΙΛΚΙΣ
Απασχόληση Πλήρης απασχόληση
Επίπεδο Σπουδών Ανώτατο Εκπαιδευτικό Ίδρυμα (ΑΕΙ)

Βιομηχανία παραγωγής , ζητά να προσλάβει Marketing manager, για τις ανάγκες του τμήματος γραφιστικής, digital marketing και πωλήσεων της εταιρίας

Αρμοδιότητες :

  • Συμμετοχή στον σχεδιασμό και την επιμέλεια διαφημιστικού υλικού (κείμενα-εικονογράφηση)
  • Συμμετοχή στον σχεδιασμό και στην υλοποίηση του marketing plan
  • Σχεδιασμός και υλοποίηση του περιεχομένου των αναρτήσεων στο εταιρικό site και στα social media
  • Οργάνωση υλικού marketing ( παρουσιάσεις, διαφημιστικό υλικό) για ευρύ φάσμα έργων
  • Επίβλεψη των προωθητικών ενεργειών της εταιρίας
  • Σχεδιασμός μακετών και ετικετών
  • Συμμετοχή σε εκθέσεις.
  • Social Media

Απαραίτητα Προσόντα

  • Προϋπηρεσία σε αντίστοιχη θέση γραφίστα-marketing
  • Πτυχίο ΑΕΙ/ΤΕΙ με κατεύθυνση γραφιστική και marketing
  • Άριστη γνώση photoshop, γραφιστικών προγραμμάτων και Η/Υ
  • Αισθητική αντίληψη, ικανότητα στο σχέδιο, ευρηματικότητα και δημιουργική φαντασία
  • Άριστη γνώση και χρήση της ελληνικής και της αγγλικής γλώσσας
  • Καλή γνώση χειρισμού εφαρμογών MS Office (Word, Excel, PowerPoint) και ιντερνετ
  • Επικοινωνιακό και δραστήριο άτομο με ευελιξία

Παροχές

  • Ανταγωνιστικές αποδοχές
  • Ευχάριστο περιβάλλον εργασίας
  • Συνεχής εκπαίδευσης
  • Προοπτικές εξέλιξης