Η αγγελία εργασίας έχει λήξει

14/1/2021

Υπάλληλος Εξυπηρέτησης Εισερχόμενων Κλήσεων

Τηλεφωνικές Υπηρεσίες

Πόλη ΚΕΝΤΡΟ | ΑΘΗΝΑ - ΑΤΤΙΚΗ
Απασχόληση Μερική απασχόληση
Επίπεδο Σπουδών Γενικό Λύκειο

H Mediatel S.A δραστηριοποιείται στον χώρο των τηλεπικοινωνιακών υπηρεσιών από το 1995 και κατέχει ηγετική θέση παρέχοντας ολοκληρωμένες υπηρεσίες τηλεφωνικής εξυπηρέτησης. Οι άνθρωποί μας και το ομαδικό πνεύμα συνεργασίας αποτελούν τα βασικότερα στοιχεία που προσδίδουν αξία στις υπηρεσίες και στην εικόνα μας, θέτοντας τον ανθρωποκεντρικό χαρακτήρα ως το πιο σημαντικό χαρακτηριστικό της εταιρείας.

Περιγραφή θέσης
Ο/Η κάτοχος της θέσης θα είναι υπεύθυνος/η για την τηλεφωνική εξυπηρέτηση των πελατώv. Με ένα τηλεφώνημα θέλουμε να επιλύσουμε οποιοδήποτε αίτημα των πελατών μας, παρέχοντας άμεσες και αποτελεσματικές απαντήσεις, βελτιώνοντας έτσι την καθημερινότητά τους, αναδεικνύοντας την ποιότητα των υπηρεσιών μας

Απαραίτητα Προσόντα

Το προφίλ του υποψηφίου που μας ταιριάζει
  • Απόφοιτοι ΤΕΙ/ ΑΕΙ
  • Πολύ καλή γνώση Αγγλικών
  • Άριστες γραπτές και προφορικές επικοινωνιακές δεξιότητες
  • Πολύ καλή γνώση χειρισμού εφαρμογών MS Office και CRM
  • Ομαδικό πνεύμα συνεργασίας
  • Διάθεση για μάθηση και αυτοβελτίωση
  • Προϋπηρεσία σε αντίστοιχη θέση θα συνεκτιμηθεί
  • Δυνατότητα εργασίας σε κυλιόμενο ωράριο βαρδιών

Παροχές

Προσφέρουμε
  • Μερική απασχόληση
  • Σταθερό μηνιαίο μισθό με ασφαλιστική κάλυψη ΙΚΑ
  • Συνέπεια στις πληρωμές
  • Επαγγελματική εξέλιξη
  • Συνεχή εκπαίδευση
5 λόγοι για να μας επιλέξεις
  • Θα αποκτήσεις ευρεία γνώση και εμπειρία στον τομέα των τηλεπικοινωνιών
  • Εξελίσσεσαι μέσα από την απόδοσή σου
  • Θα βρεθείς σε ένα φιλικό περιβάλλον εργασίας
  • Θα έχεις extra παροχές και συμμετοχή σε καμπάνιες ανταπόδοσης της εταιρείας
  • Εύκολη πρόσβαση στην εταιρεία (πλησίον μετρό Πανόρμου)