Η αγγελία εργασίας έχει λήξει

9/10/2019

Junior Machine Operators (Οινόφυτα)

Παραγωγή - Εργάτες - Τεχνίτες

Πόλη ΧΑΛΚΙΔΑ
Απασχόληση Πλήρης απασχόληση
Επίπεδο Σπουδών Γενικό Λύκειο

Η Adecco HR είναι η μεγαλύτερη εταιρεία παροχής υπηρεσιών ανθρώπινου δυναμικού παγκοσμίως και πιστοποιημένη στην Ελλάδα, σύμφωνα με το διεθνές πρότυπο ISO 9001:2015, στους τομείς εύρεσης και επιλογής προσωπικού και προσωρινής απασχόλησης. H Adecco, για λογαριασμό πελάτη της, γνωστής πολυεθνικής βιομηχανίας τροφίμων, αναζητά άτομα για τη στελέχωση των παρακάτω θέσεων:

Περιγραφή Θέσης
• Χειρισμός, ρύθμιση και επίβλεψη λειτουργίας της μηχανής
• Εφαρμογή των διαδικασιών ορθής λειτουργίας και συντήρησης
• Ποιοτικός έλεγχος του παραγόμενου προϊόντος

Απαραίτητα Προσόντα

Προφίλ Υποψηφίων
• Πτυχίο ΕΠΑΛ/ ΙΕΚ / ΤΕΙ Ηλεκτρολογίας, Μηχανολογίας ή Αυτοματισμού
• Προϋπηρεσία τουλάχιστον ενός (1) έτους σε αντίστοιχη θέση σε χώρο παραγωγής θα θεωρηθεί επιπλέον προσόν
• Καλή γνώση των εφαρμογών MS Office
• Δυνατότητα εργασίας σε βάρδιες
• Ευχάριστη προσωπικότητα και διάθεση για εργασία
• Ευελιξία και προσαρμοστικότητα
• Συνέπεια και επαγγελματισμός

Παροχές

Παροχές Εταιρείας
• Ανταγωνιστικό πακέτο αποδοχών
• Καλύπτονται έξοδα μετακίνησης για υποψηφίους κατοίκους Αθήνας
• Εταιρικό λεωφορείο για υποψήφιους από την ευρύτερη περιοχή της Χαλκίδας
• Εξαιρετικό περιβάλλον εργασίας

Μετά τη συλλογή και αξιολόγηση των βιογραφικών σημειωμάτων θα επικοινωνήσουμε με τους υποψηφίους που ανταποκρίνονται στις απαιτήσεις της θέσης προς στελέχωση για να οριστεί συνάντηση για συνέντευξη.

Για την καταχώριση του βιογραφικού σας στη βάση της Adecco προτείνεται η χρήση του Google Chrome.

Όλες οι αιτήσεις θεωρούνται απόλυτα εμπιστευτικές.