Η αγγελία εργασίας έχει λήξει

08/10/2020

Πωλητής Β2Β (Είδη αυτοκινήτου)

Πωλήσεις Χονδρικής (B2B)

Πόλη ΘΕΣΣΑΛΟΝΙΚΗ
Απασχόληση Πλήρης απασχόληση
Επίπεδο Σπουδών Γενικό Λύκειο

Εισαγωγική εταιρεία ειδών και αξεσουάρ αυτοκινήτων με έδρα στην Θεσσαλονίκη αναζητά Πωλητή Χονδρικής, με σκοπό την διεύρυνση του πελατολογίου στην περιοχή της Θεσσαλονίκης.

Θέση εργασίας πλήρους απασχόλησης.

Αρμοδιότητες

• Προώθηση των προϊόντων της εταιρίας Autoline σε επιχειρήσεις που εμπορεύονται τα προϊόντα μας (καταστήματα αξεσουάρ, βενζινάδικα, car wash, Ηλεκτρολογεία Αυτοκινήτων, συνεργεία κ.α.)

• Ανάπτυξη πελατολογίου

• Ποιοτική εξυπηρέτηση πελατών και δημιουργία σχέσης εμπιστοσύνης μαζί τους

• Αναφορές πωλήσεων / reporting

Απαραίτητα Προσόντα

    • Εργασιακή εμπειρία άνω των 2 ετών σε πωλήσεις Business to Business & door-2-door
    • Απόφοιτη/ος Λυκείου ή ΙΕΚ
    • Καλή γνώση χειρισμού Η/Υ
    • Άριστη χρήση της Ελληνικής γλώσσας σε προφορικό και γραπτό λόγο
    • Καλή γνώση και χειρισμό Αγγλικής γλώσσας
    • Άνεση / Ευχέρεια στην επικοινωνία / πειθώ / διαπραγμάτευση
    • Δίπλωμα οδήγησης Β' κατηγορίας

    Παροχές

      • Μηνιαίος Μισθός
      • Bonus βάσει επίτευξης στόχων
      • Μεταφορικό μέσο
      • Κάλυψη εξόδων κίνησης
      • Κινητό τηλέφωνο
      • Tablet