Η αγγελία εργασίας έχει λήξει

21/11/2019

Υπεύθυνος Τμήματος διαγωνισμών

Διοίκηση Επιχειρήσεων - HR - Στελέχη

Πόλη ΝΟΤΙΑ ΠΡΟΑΣΤΙΑ | ΑΘΗΝΑ - ΑΤΤΙΚΗ
Απασχόληση Πλήρης απασχόληση
Επίπεδο Σπουδών Ινστιτούτο Επαγγελματικής Κατάρτισης (ΙΕΚ)

H MASTER PLUS hr, για λογαριασμό πελάτη της, εταιρείας που δραστηριοποιείται στον τομέα του Facility Management & στην κατασκευή πισίνας και χώρων Wellness στα Νότια Προάστια,
αναζητά 1 (ένα) άτομο για τη θέση:

Περιγραφή Θέσης

  • Αναζήτηση και μελέτη διαγωνισμών.
  • Συγκέντρωση και προετοιμασία των απαραίτητων εγγράφων & δικαιολογητικών.
  • Προετοιμασία φακέλου προσφοράς.
  • Σύνταξη και υποβολή προσφοράς σε έντυπη και ηλεκτρονική μορφή.
  • Παρακολούθηση της συνολικής διαδικασίας.

Μετά τη συλλογή και αξιολόγηση των βιογραφικών σημειωμάτων θα επικοινωνήσουμε με τους υποψηφίους που ανταποκρίνονται στις απαιτήσεις της θέσης προς στελέχωση για να οριστεί συνάντηση για συνέντευξη.

Όλες οι αιτήσεις θεωρούνται απόλυτα εμπιστευτικές.

Απαραίτητα Προσόντα

  • Μηχανικός ή κάτοχος Πτυχίου οικονομικής-διοικητικής κατεύθυνσης.
  • Απαραίτητη προϋπηρεσία σε αντίστοιχη θέση στον τομέα των διαγωνισμών.
  • Άριστη γνώση χρήσης Η/Υ.
  • Καλή γνώση αγγλικών σε γραπτό και προφορικό επίπεδο.
  • Δυνατότητα τήρησης αυστηρών χρονοδιαγραμμάτων.ι
  • Ικανότητα εργασίας υπό συνθήκες πίεσης

Παροχές

  • Μισθός & Ασφάλιση.
  • Ευχάριστο εργασιακό περιβάλλον.