Η αγγελία εργασίας έχει λήξει

20/11/2020

ERP Administrator

Πληροφορική - Προγραμματιστές

Πόλη ΑΘΗΝΑ - ΑΤΤΙΚΗ
Απασχόληση Πλήρης απασχόληση
Επίπεδο Σπουδών Τεχνολογικό Εκπαιδευτικό Ίδρυμα (ΤΕΙ)

Η lmw αναζητά ERP Administrator εκ μέρους εταιρείας Πληροφορικής που προσφέρει προηγμένες λύσεις μηχανογράφησης.

Καθήκοντα Θέσης:
  • Παροχή τεχνικής υποστήριξης σε εταιρικούς πελάτες αναφορικά με το λογισμικό πρόγραμμα λογιστικής
  • Διασφάλιση της σωστής λειτουργίας του λογισμικού, καταγραφή προβλημάτων και παροχή τεχνικών λύσεων
  • Εκπαίδευση και υποστήριξη των χρηστών του λογισμικού σχετικά με τη σωστή χρήση του προγράμματος

Απαραίτητα Προσόντα

  • Πτυχίο Πληροφορικής, Οικονομικών ή Λογιστικής
  • 1+ έτη εργασιακή εμπειρία σε αντίστοιχο ρόλο. Η προϋπηρεσία σε θέσεις λογιστικής διαχείρισης θα θεωρηθεί προσόν.
  • Άριστη γνώση Αγγλικών
  • Εξοικείωση με τη χρήση συστημάτων ERΡ Λογιστικής
  • Δίπλωμα οδήγησης αυτοκινήτου, με δυνατότητα μετακίνησης εκτός έδρας

Δεξιότητες:

  • Προθυμία και συνεργατικότητα
  • Επαγγελματική υπευθυνότητα
  • Ικανότητα εργασίας σε πιεστικούς ρυθμούς
  • Ευελιξία και προσαρμοστικότητα
  • Πελατοκεντρική αντίληψη

Παροχές

Η εταιρεία προσφέρει ανταγωνιστικό πακέτο αποδοχών και δυνατότητα εξέλιξης σε ένα σύγχρονο και δυναμικά αναπτυσσόμενο περιβάλλον εργασίας.