ΠΟΛΕΙΣ ΘΕΣΣΑΛΟΝΙΚΗ ΑΘΗΝΑ - ΑΤΤΙΚΗ ΧΑΛΚΙΔΙΚΗ ΚΩΣ ΚΕΡΚΥΡΑ ΠΑΤΡΑ ΣΑΝΤΟΡΙΝΗ ΜΥΚΟΝΟΣ ΒΟΛΟΣ ΗΡΑΚΛΕΙΟ ΛΑΡΙΣΑ ΙΩΑΝΝΙΝΑ ΧΑΛΚΙΔΑ ΧΑΝΙΑ ΚΑΒΑΛΑ ΘΑΣΟΣ ΚΑΤΕΡΙΝΗ ΑΓ. ΝΙΚΟΛΑΟΣ ΚΡΗΤΗΣ εμφάνιση περισσότερων εμφάνιση λιγότερων

Η Θέση εργασίας έχει καλυφθεί

Βοηθός Οδοντιάτρου

Κατηγορία: Υγεία
Απασχόληση: Πλήρης
Πόλη: ΑΘΗΝΑ - ΑΤΤΙΚΗ
Περιοχή: ΚΟΛΩΝΑΚΙ
Ελάχιστο Απαραίτητο Επίπεδο Σπουδών: Ινστιτούτο Επαγγελματικής Κατάρτισης (ΙΕΚ)

Ζητείται Βοηθός Οδοντιάτρου σε περιοδοντολογικό ιατρείο στο Κολωνάκι Αττικής.

Θέση εργασίας πλήρους απασχόλησης.

Αρμοδιότητες:

  • Διαχείριση τηλεφώνων και ραντεβού ασθενών
  • Γραμματειακή υποστήριξη
  • Αρχειοθέτηση φακέλων
  • Απολύμανση χώρου και αποστείρωση εργαλείων
  • Διευθέτηση προμηθειών και οδοντιατρικών υλικών
  • Προετοιμασία οδοντιατρικής έδρας
  • Εργαλειοδοσία (οδοντιατρική τεσσάρων χεριών)

Απαραίτητα Προσόντα

  • Ελάχιστη εμπειρία 2 ετών στο αντικείμενο

Παροχές

  • Μισθός υψηλότερος του βασικού