Η αγγελία εργασίας έχει λήξει

14/1/2021

Προϊστάμενος Συντήρησης Εργοστασίου στο Μαρκόπουλο

Μηχανικοί ΑΕΙ / ΤΕΙ - Επιστήμες

Πόλη ΑΘΗΝΑ - ΑΤΤΙΚΗ
Απασχόληση Πλήρης απασχόληση
Επίπεδο Σπουδών Τεχνολογικό Εκπαιδευτικό Ίδρυμα (ΤΕΙ)

Ο πελάτης, εργοστάσιο παραγωγής τροφίμων, επιθυμεί να προσλάβει Προϊστάμενο Συντήρησης εργοστασίου στο Μαρκόπουλο Αττικής.

Κύρια καθήκοντα:
  • Ο έλεγχος και η διασφάλιση της ορθής λειτουργίας των βιομηχανικών μηχανών.
  • Η αντιμετώπιση βλαβών.
  • Η συμμετοχή σε δραστηριότητες προληπτικής συντήρησης.
  • Ο καθορισμός πλάνου συντήρησης και ετήσιου προϋπολογισμού.
  • Ο έλεγχος, η καταγραφή και η τήρηση αποθεμάτων ανταλλακτικών.
  • Η διατήρηση αρχείου που σχετίζεται με προσφορές και έντυπα συντήρησης.
  • Η έκδοση αναφορών με KPI’s  που αφορούν τη συντήρηση.
  • Ο προγραμματισμός των βαρδιών του προσωπικού.
  • Η τήρηση των μέτρων ασφαλείας.

Απαραίτητα Προσόντα

Χαρακτηριστικά των υποψηφίων:
  • Απόφοιτοι Πολυτεχνικών σχολών ή ΤΕΙ της Ελλάδας ή της αλλοδαπής.
  • Με προϋπηρεσία 5 ετών σε αντίστοιχη θέση παραγωγικής εταιρίας.
  • Θα πρέπει να γνωρίζουν άριστα εκτός από την Ελληνική και την Αγγλική γλώσσα.
  • Να διαβάζουν άριστα μηχανολογικό σχέδιο.
  • Να έχουν πολύ καλές γνώσεις χειρισμού υπολογιστών γραφείου και ιδιαίτερα εφαρμογών υπολογιστικών φύλλων.

Βιογραφικά σημειώματα παρακαλείστε να υποβάλετε αναφέροντας τη θέση για την οποία ενδιαφέρεστε.

Hrstrategy Human Resources: εταιρία συμβούλων απασχόλησης, για τις ανάγκες των επιχειρήσεων σε επαγγελματίες και επιστήμονες όλων των ειδικοτήτων αιχμής. (www.hrstrategy.gr)