Η αγγελία εργασίας έχει λήξει

21/11/2018

Στέλεχος Εξυπηρέτησης Πελατών (Κωδικός Θέσης: TYR11118)

Γραμματειακή Υποστήριξη - Υπάλληλοι Γραφείου

Πόλη ΙΩΑΝΝΙΝΑ
Απασχόληση Πλήρης απασχόληση
Επίπεδο Σπουδών Τεχνολογικό Εκπαιδευτικό Ίδρυμα (ΤΕΙ)

Η εταιρεία Συμβούλων UPGRADE Consulting and Training για λογαριασμό πελάτη της, την εταιρεία ΣΤΑΥΡΑΚΗΣ ΑΕ, μία από τις σημαντικότερες εταιρείες εμπορίας-διανομής ελαστικών τόσο στην λιανική όσο και την χονδρική, αναζητά (1) ένα άτομο για τη στελέχωση της παρακάτω θέσης:

Στέλεχος Εξυπηρέτησης Πελατών (Έδρα: Ιωάννινα)
Κωδικός Θέσης: TYR11118

Αρμοδιότητες:
• Γραμματειακή υποστήριξη
• Διαχείριση τηλεφωνικού κέντρου και ηλεκτρονικού ταχυδρομείου (αλληλογραφία)
• Εξυπηρέτηση πελατών και διευθέτηση ερωτήσεων/αποριών/προβλημάτων
• Τιμολόγηση
• Μηχανογράφηση
• Διαχείριση newsletter
• Βασική διαχείριση social media

Απαραίτητα Προσόντα

• Πτυχίο ανώτατης ή ανώτερης σχολής
• Γνώσεις τιμολόγησης και διαχείρισης προγράμματος SoftOne ή ERP
• Σχετική προϋπηρεσία τουλάχιστον 2 ετών (διαχείριση ταμείου, γραμματειακή υποστήριξη)
• Άριστη γνώση της ελληνικής γλώσσας
• Καλή γνώση της αγγλικής γλώσσας
• Άριστη γνώση χειρισμού ηλεκτρονικού υπολογιστή σε περιβάλλον Office
• Άριστες οργανωτικές και επικοινωνιακές ικανότητες
• Εργατικότητα και ομαδικό πνεύμα

Παροχές

• Ικανοποιητικός μισθός και ασφάλιση
• Συνεχής εκπαίδευση και καθοδήγηση
• Ένα ιδιαίτερα σύγχρονο και ευχάριστο περιβάλλον εργασίας
• Δυνατότητα επαγγελματικής εξέλιξης και ανάπτυξης

Για  τυχόν απορίες μπορείτε να επικοινωνήσετε στο τηλέφωνο:  2311 2411 36
Όλες οι αιτήσεις θεωρούνται απόλυτα εμπιστευτικές.