Η αγγελία εργασίας έχει λήξει

10/2/2020

Senior Developer

Πληροφορική - Προγραμματιστές

Πόλη ΚΑΛΛΙΘΕΑ | ΑΘΗΝΑ - ΑΤΤΙΚΗ
Απασχόληση Πλήρης απασχόληση
Επίπεδο Σπουδών Τεχνολογικό Εκπαιδευτικό Ίδρυμα (ΤΕΙ)

Η εταιρεία PKDATA, εταιρεία πληροφορικής στην Ασφαλιστική Αγορά, ζητά να προσλάβει άμεσα στέλεχος για τη θέση του Senior Developer, μέλος του τεχνικού της τμήματος.

Περιγραφή θέσης εργασίας – Κύριες Αρμοδιότητες
Ο/Η Ιδανικός υποψήφιος/α θα ενσωματωθεί στο τεχνικό τμήμα της εταιρείας και θα συμμετέχει σε έργα αυτής.

Απαραίτητα Προσόντα

  • Πτυχίο σε Πληροφορική / Τηλεπικοινωνίες (βασικό πτυχίο ή μεταπτυχιακός τίτλος).
  • Άριστη γνώση Angular.
  • Άριστη γνώση C# / VB.Net
  • Καλή γνώση MS SQL.
  • Καλή γνώση Windows Forms
  • Καλή γνώση ASP.Net MVC
  • 1-2 χρόνια σχετική εργασιακή εμπειρία. (Επιθυμητή σε ασφαλιστικό οργανισμό)
  • Ικανότητα παρουσίασης ιδεών και απόψεων με γραπτό και προφορικό λόγο.
  • Ικανότητα επικοινωνίας και συνεργασίας σε μικρές ή μεγάλες ομάδες.
  • Ικανότητα ανάλυσης και επίλυσης προβλημάτων.
  • Εκπληρωμένες στρατιωτικές υποχρεώσεις.

Παροχές

  • Ανταγωνιστικό πακέτο αποδοχών – μισθός ανάλογος προσόντων.
  • Ασφάλιση.
  • Ευχάριστο εργασιακό περιβάλλον.
  • Προοπτικές εξέλιξης.

Αν ενδιαφέρεστε, στείλτε το βιογραφικό σας.

Μετά τη συλλογή και αξιολόγηση των βιογραφικών σημειωμάτων θα επικοινωνήσουμε με τους υποψηφίους που ανταποκρίνονται στις απαιτήσεις της θέσης προς στελέχωση, για να οριστεί συνάντηση για συνέντευξη.

Όλες οι αιτήσεις θεωρούνται απόλυτα εμπιστευτικές.