Η αγγελία εργασίας έχει λήξει

8/3/2021

Χειριστής Μηχανήματος CNC

Παραγωγή - Εργάτες - Τεχνίτες

Πόλη ΣΙΝΔΟΣ | ΘΕΣΣΑΛΟΝΙΚΗ
Απασχόληση Πλήρης απασχόληση
Επίπεδο Σπουδών Τεχνικές Σχολές ΕΠΑΣ-ΕΠΑΛ

Περιγραφή

H LETTO Bedroom Concept – ΚΟΙΟΣ ΑΛ. ΑΦΟΙ Ο.Ε.,

Μια από τις μεγαλύτερες μονάδες παραγωγής οικιακού και ξενοδοχειακού επίπλου με έδρα την Θεσσαλονίκη, ζητά Χειριστή CNC μηχανήματος.

Κύριες αρμοδιότητες:

  • Τήρηση του προγράμματος παραγωγής και εκτέλεση των εργασιών σύμφωνα με τις οδηγίες που έχουν δοθεί από τον προϊστάμενο.
  • Διασφάλιση της ποιότητας των παραγόμενων προϊόντων
  • Αναφορά στον προϊστάμενο σχετικά με την διεκπεραίωση των εργασιών καθώς και την εύρυθμη λειτουργία του CNC.

Απαραίτητα Προσόντα

  • Θα εκτιμηθεί σχετική προϋπηρεσία σε αντίστοιχη θέση και οποιοδήποτε σχετικό πτυχίο.
  • Συνέπεια, ομαδικότητα, προσαρμοστικότητα
  • Οργάνωση, ταχύτητα και διάθεση για εργασία και εξέλιξη
  • Γνώση αγγλικών
  • Γνώση λογισμικού Windows & Excel

Παροχές

  • Οκτάωρη απασχόληση
  • Ασφάλιση και ανταγωνιστικό πακέτο αποδοχών
  • Συνεχή εκπαίδευση και βελτίωση των προσόντων
  • Ευκαιρία εξέλιξης σε μια συνεχώς αναπτυσσόμενη εταιρία