Η αγγελία εργασίας έχει λήξει

02/06/2023

Υπεύθυνος καταστήματος

Πωλήσεις Λιανικής - Merchandising

Πόλη ΑΘΗΝΑ | ΑΘΗΝΑ - ΑΤΤΙΚΗ
Απασχόληση Πλήρης απασχόληση
Επίπεδο Σπουδών Γενικό Λύκειο

Ζητείται υπεύθυνος/η - εμποροϋπάλληλος καταστήματος με προϋπηρεσία, για πλήρη απασχόληση σε μικρό κατάστημα λιανικής πώλησης με προϊόντα τηλεπικοινωνίας στο κέντρο της Αθήνας.

Βασικές αρμοδιότητες:

  • Υπεύθυνος για την εύρυθμη λειτουργία του καταστήματος
  • Εξυπηρέτηση πελατών και συμβουλευτική πώληση
  • Διαχείριση παραγγελιών και αποθεμάτων του καταστήματος
  • Εξασφάλιση της τήρησης των απαραίτητων διαδικασιών λειτουργίας
  • βάσει των οδηγιών της εταιρείας

Απαραίτητα Προσόντα

  • Απόφοιτος Λυκείου
  • Πολύ καλή γνώση της Αγγλικής Γλώσσας
  • Καλή γνώση χειρισμού Η/Υ (MS Office & Gmail)
  • Προϋπηρεσία 2- 3 έτη σε κατάστημα λιανικής είτε ως πωλητής, είτε ως υπεύθυνος
  • Εκπληρωμένες στρατιωτικές υποχρεώσεις
  • Ικανότητα στην επίλυση προβλημάτων και ομαδικότητα - συνεργασία
  • Ικανότητα επικοινωνίας τόσο στα Ελληνικά όσο και στα Αγγλικά

Παροχές

  • Σταθερός μισθός με όλες τις νόμιμες παροχές
  • Συμμετοχή σε bonus πωλήσεων, επιπλέον του σταθερού μισθού
  • Ωράριο καταστημάτων
  • Εκπαίδευση
  • Ευχάριστο περιβάλλον εργασίας