Η αγγελία εργασίας έχει λήξει

1/12/2020

Director of Operations

Διοίκηση Επιχειρήσεων - HR - Στελέχη

Πόλη ΚΑΡΔΙΤΣΑ
Απασχόληση Πλήρης απασχόληση
Επίπεδο Σπουδών Τεχνολογικό Εκπαιδευτικό Ίδρυμα (ΤΕΙ)

Έχεις εμπειρία στην οργάνωση και στη διοίκηση μιας επιχείρησης; Έχεις εργαστεί ως Director of Operations και αναζητάς την επόμενη πρόκληση στην καριέρα σου;

Αν έχεις δυναμικό χαρακτήρα, προσήλωση στην άρτια λειτουργία της επιχείρησης και σε ενδιαφέρει να εργαστείς στην περιοχή της Καρδίτσας, μην χάσεις αυτή την ευκαιρία!!

Μια κορυφαία και ταχέως αναπτυσσόμενη εταιρεία στον κλάδο του τροφίμου αναζητά έναν/μια Director of Operations.

Περιμένουμε την αίτηση σου!

Η θέση Director of Operations περιλαμβάνει τις εξής αρμοδιότητες:
  • Την πρόσληψη, επιλογή, εκπαίδευση, ανάθεση και το πρόγραμμα εργασίας των υπαλλήλων
  • Τη σχεδίαση, αναθεώρηση και εφαρμογή πολιτικών και διαδικασιών
  • Το στρατηγικό σχεδιασμό της επιχείρησης σε συνεργασία με τη διοίκηση
  • Την προετοιμασία των προτύπων λειτουργίας των τμημάτων παραγωγής, αγορών, αποθηκών,ποιοτικού ελέγχου,εξυπηρέτησης πελατών, logistics και πωλησεων
  • Άμεση συνεργασία με όλα τα τμήματα της επιχείρησης
  • Προετοιμασία ετήσιου προϋπολογισμού
  • Διατήρηση του ασφαλούς περιβάλλοντος εργασίας θεσπίζοντας, ακολουθώντας και επιβάλλοντας πρότυπα και διαδικασίες
  • Διατήρηση και ανάπτυξη σχέσεων με βασικούς προμηθευτές

Απαραίτητα Προσόντα

Για τη θέση Director of Operations απαιτείται:
  • Εμπειρία τουλάχιστον 5 ετών σε αντίστοιχη θέση
  • Άριστη γνώση Αγγλικών
  • Άριστη γνώση και χρήση εργαλείων MS Office
  • Αποφασιστικότητα και άριστες οργανωτικές ικανότητες
  • Εμπειρία στην αξιολόγηση απόδοσης των υπαλλήλων
  • Αναλυτικές δεξιότητες και ικανότητες λήψης αποφάσεων
  • Άριστες επικοινωνιακές και διαπραγματευτικές δεξιότητες

Παροχές

Για τη θέση Director of Operations, η εταιρεία προσφέρει:
  • Άριστο πακέτο αποδοχών
  • Εταιρικό αυτοκίνητο
  • Κάλυψη διαμονής
  • Δυναμικό περιβάλλον εργασίας
Αν το προφίλ σου ταιριάζει στις απαιτήσεις της θέσης Director of Operations, κάνε την αίτησή σου τώρα και στείλε το βιογραφικό σου.

Για περισσότερες πληροφορίες σχετικά με την θέση Director of Operations μπορείτε να επικοινωνείτε καθημερινά 09:00-17:00 με την Γεωργία Χριστοδούλου στο +302310417119

Παρακαλούμε λάβετε υπόψη ότι για λόγους διαφάνειας και ισότιμης μεταχείρισης, θα αξιολογήσουμε μόνο τις αιτήσεις που υποβάλλονται μέσω του site μας. Μετά τη συλλογή και αξιολόγηση όλων των βιογραφικών σημειωμάτων θα επικοινωνούμε μόνο με τους/τις υποψηφίους/ες που ανταποκρίνονται στις απαιτήσεις της θέσης προς στελέχωση προκειμένου να οριστεί συνάντηση για συνέντευξη. Όλες οι αιτήσεις είναι απόλυτα εμπιστευτικές.