Η αγγελία εργασίας έχει λήξει

12/12/2023

Καμαριέρα / Οροφοκόμος

Τουρισμός - Ξενοδοχεία

Πόλη ΚΕΡΚΥΡΑ
Απασχόληση Πλήρης απασχόληση
Επίπεδο Σπουδών Γενικό Λύκειο

Ξενοδοχείο στα Μωραϊτικα της Κέρκυρας, 4 αστέρων - 960 δωματίων, ζητά για την τουριστική περίοδο 2023, Καμαριέρα / Οροφοκόμο.

Καθήκοντα:

  • Προετοιμασία εξοπλισμού και υλικών καθαριότητας
  • Καθαριότητα δωματίων και κοινόχρηστων χώρων
  • Διανομή επιπλέον ειδών στα δωμάτια (λινά, μαξιλάρια, είδη μπάνιου, κ.α.)
  • Αναφορά βλαβών και φθορών

Θέση εποχικής εργασίας πλήρους απασχόλησης.

Έναρξη εργασίας (Μάρτιος / Απρίλιος 2023).

Απαραίτητα Προσόντα

  • Ενθουσιώδης και φιλική προσωπικότητα
  • Εργασιακή εμπειρία ως καμαριέρα ή ως καθαρίστρια, ιδανικά σε ξενοδοχειακό περιβάλλον
  • Καλή γνώση Ελληνικών (προφορικά)
  • Καλή φυσική κατάσταση, διακριτική συμπεριφορά και εχεμύθεια

Παροχές

Τι να περιμένεις από εμάς

  • Να σε κάνουμε να νοιώθεις ότι βρίσκεσαι σε ένα φιλικό περιβάλλον και νοιαζόμαστε για σένα
  • Δυνατότητες ανάπτυξης και εξέλιξης μέσα από εκπαιδευτικά σεμινάρια
  • Εργασιακή ασφάλεια και καλές αμοιβές με ανταγωνιστικό μισθό, ασφάλιση και εργασιακές παροχές (διαμονή σε αξιοπρεπές δίκλινο δωμάτιο με ψυγείο & A/C, διατροφή, έξοδα μετακίνησης από τον τόπο μόνιμης κατοικίας σου στην Κέρκυρα στην έναρξη και την λήξη της σεζόν κλπ)