Η αγγελία εργασίας έχει λήξει

17/03/2023

Χειριστής / Βοηθός Χειριστή Περανοφόρου (Κλάρκ) – Μαγούλα

Logistics - Αποθήκη - Μεταφορές

Πόλη ΜΑΓΟΥΛΑ | ΑΘΗΝΑ - ΑΤΤΙΚΗ

Η ManpowerGroup Greece, ηγέτιδα δύναμη στο χώρο του ανθρώπινου δυναμικού, αναζητά για λογαριασμό πελάτη της, πολυεθνικής εταιρείας Logistics, δυναμικό υποψήφιο που θα στελεχώσει την θέση του Χειριστή / Βοηθού Χειριστή Περανοφόρου.

Ημέρες Απασχόλησης: Δευτέρα έως Παρασκευή
Ωράριο Απασχόλησης (κυλιόμενο πρόγραμμα): 07:00-15:00 και 12:00-20:00
Τόπος Απασχόλησης: Μαγούλα Αττικής

Περιγραφή Θέσης Εργασίας:

  • Χειρισμός περανοφόρων μηχανημάτων
  • Φορτοεκφόρτωση και τακτοποίηση εμπορευμάτων αποθήκης
  • Μετακίνηση προϊόντων με τη χρήση κλάρκ
  • Διασφάλιση ορθής παραλαβής και αποστολής εμπορευμάτων
  • Αυστηρή τήρηση των πρωτόκολλων και κανόνων ασφαλείας
  • Συμμετοχή σε υποστηρικτικές εργασίες και απογραφής της αποθήκης

Απαραίτητα Προσόντα

  • Κάτοχος αναγγελίας βοηθού ή άδειας χειριστή κλάρκ
  • Εργασιακή εμπειρία σε αντίστοιχη θέση μηχανογραφημένης αποθήκης (απαραίτητη)
  • Ευελιξία εργασίας σε βάρδιες
  • Κάτοχος Ι.Χ
  • Αυτοπαρακίνηση και υπευθυνότητα
  • Επαγγελματική συμπεριφορά και ομαδικό πνεύμα
  • Ανεπτυγμένη ικανότητα οργάνωσης και προγραμματισμού εργασιών

Παροχές

  • Ανταγωνιστικό πακέτο αποδοχών
  • Πλήρης ασφάλιση με ένσημα Βοηθού ή Χειριστή κλάρκ
  • Σύμβαση ορισμένου χρόνου με προοπτική ανανέωσης
  • Δυνατότητες εξέλιξης σε ένα οργανωμένο περιβάλλον εργασίας